Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen INGYENES és könnyen...

Milyen INGYENES és könnyen kezelhető weblapszerkesztőket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek hozzá, tehát jegyzettömb kizárva :D

találtam pár szép sablont, valami olyan program kellene, amivel csak megnyitom, egyszerűen szerkesztgetem a menüpontokat, aztán csak elmentem az én kész weboldalamat.

Valami olyasmi, mint a wix.com oldalán van...csak onnan nem tudom leszedni a kész "művet".


2010. dec. 24. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor notepad ++ :D
2010. dec. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nos, ha jól értettem, akkor Neked vizuális szerkesztő kéne. Olyan, mint az NVU. Vagy (de ezek nem ingyenesek) a FrontPage, vagy akár a Dreamweaver. Keress rá google-ben (visual web site builder), és ha találsz egy olyat, ami Neked tetszik, próbáld ki. Van jó pár ingyenes, és egy csomó olyan, amit 30 napig tudsz használni.

Csak arra vigyázz, hogy amit letöltesz, azt is meg kell ismerned, és meg kell tanulnod a használatát.

És szerintem majd nézegesd a forráskódokat is, azokból is sokat fogsz tanulni. Amikor meg már érteni fogod a div-eket, span-eket, és hogy hogy lesz a függőleges listából vízszintes, na akkor jöhet a Notepad++, ami amúgy nekem is a kedvencem... ;)

2010. dec. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Programot nem tudok ajánlani de oldalakat igen, amik ingyenesek és jók is. (:

[link]

[link]

Remélem segítettem :)

2010. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

www.mindenkilapja.hu

www.eoldal.hu

www.sokoldal.hu

www.hupont.hu

használd a google-t

2011. jan. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!