Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Saját torrent oldal? Bizony...

Saját torrent oldal? Bizony megint

Figyelt kérdés

Leszögezem nem akarok torrent oldalt üzemelni!

Csak annyi a kérdésem hogy az itthoni gépemen betudok-e űzemelni egy ilyen oldalt? tehát a phpmyadmin azt hogy oldjam meg?


2010. dec. 24. 13:41
 1/5 A kérdező kommentje:
jah és semmi spekuláció hogy itthon volna serverem. csupán itthon szeretnék össze rakni egy oldalt.
2010. dec. 24. 13:43
 2/5 anonim ***** válasza:
ha windows-od van akkor wamp-ot toltsd le. ezen van apache, phpmyadmin meg mysql és nem kell configolni csak letoltod, next, next, finish.
2010. dec. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 vizespohár válasza:
én XAMPP-ot használok. nem tudom milyen az a WAMPP de az XAMPP-ban ugyanezek vannak.
2010. dec. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha komolyan weboldalt akarsz üzemeltetni a saját gépeden akkor szerintem windowst felejsd el annyi exploit van meg windows biztonsága az a ... alatt van akkor feldobsz egy linuxot az stabil nem fog rinyálni...
2010. dec. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

na igen a windows elég egy torrent oldalhoz

nekem sikerült megcsinálni de nem teljesen

az oldalt elkészitettem Xampp al de amikor az ip-cimet meg az ijeneket kellett konfigolni az is sikerült kész is lett volt egy olyan gomb hogy tovább a torrent oldalra rányomtam átdobott a saját oldalamra de valami fatal errort irt ki nem tudom már mit irt ki pontosan de akinek ezt sikerült megoldania annak aki segitene annak megköszönném amugy a Xbtit el próbáltam megcsinálni mert az a legjobb torent fájl elvileg

2013. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!