Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudok egy weboldalt...

Hogyan tudok egy weboldalt teljesen lementeni képekkel együtt?

Figyelt kérdés

Úgy hogyha megnyitom akkor

file:///C:/Documents%20and%20Settings/felhasznalonev/Desktop/MENTETTweblap!.htm -ként nyissa meg a böngészőben, képekkel,mintha online nézném..


2010. dec. 28. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha csak egy lap kell, akkor fájl/oldal mentése (böngészőtől függően más is lehet, de általában a fájl alatt valamilyen mentés), ha a teljes weboldalt akarod (linkeket követve), akkor ajánlom a HTTrack Website Copier programot:

[link]

2010. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem csak az az egy oldal kell ami be van töltve..nem kellenek aloldalak..
2010. dec. 28. 16:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor ajánlom figyelmedbe a válaszom mégegyszeri elolvasását (az első felét).
2010. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de a képeket nem tölti le...a szöveg minden megvan meg háttér de a képek nem jelennek meg..
2010. dec. 28. 17:26
 5/12 anonim ***** válasza:

Milyen böngészőt használsz?

Egy a weblapneve_elemei mappába kéne tennie a képeket (és azokat offline is meg kéne, hogy jelenítse).

Próbáld más böngészővel.

2010. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Firefoxot és igen letölti a képeket is meg megnyitja úgy rendesen de én feltöltöttem valahova a képeket és az index.php-t a haveromat meg akarom tréfálni hogy valaki lemásolta az oldalát. :d

az index.php be is jön csak a képek...na azok nemjönnek be...

2010. dec. 28. 17:49
 7/12 anonim ***** válasza:

Mappával együtt töltötted fel (úgy, hogy az egymáshoz viszonyított relatív helyzetük azonos).

Tehát úgy értem, hogy a html fájl (ami nálad php, de lényegtelen, ugyanúgy html-t tartalmaz) mellette van egy weboldalneve_elemei mappa, amelyben a képek, és a többi van?

A nevét ne változtasd meg a mappának (maradjon az eredeti, amit a Firefox adott neki), sem a képeknek.

Ha mégis változtatni szeretnéd, a HTML fájlban is meg kell változtatnod.

2010. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
a html fájlba nem lehet összesűríteni a képeket is? ne kelljen külön mappa stb..már láttam olyat.
2010. dec. 28. 18:11
 9/12 anonim ***** válasza:

megoldás: Tab Cloud


A Tab Cloud lehetővé teszi, hogy egy-egy weboldal éppen aktuális nézetét elmentsük és exportáljuk egy fájlba, melyeket később újra megnyithatunk, akár egy másik gépen is!


ver.Firefox: [link]


ver.Chrome: [link]

2010. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Esetleg egy használati útmutatót is mellékelhetnél.. :\

Nem vagyok azér ennyire hülye csak ezen a téren nem foglalkoztam még a dolgokkal..

2010. dec. 28. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!