Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A javascript manapság gyakorla...

A javascript manapság gyakorlatilag mindenki böngészőjében engedélyezve van?

Figyelt kérdés
( bocs, ha túl naiv a kérdés :D )
2011. jan. 6. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg igen.


Linuxon vannak vele problémák.Valamelyik verzio ota nem elérhető,ezért régebbi verziot kell használni rajta.Chateléssel pl gondba vagyok rajta.Vérbeli linuxosokat mondjuk nem hiszem,hogy érdekli,ők irc-t használnak chatre.

2011. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a valaszoloval ne foglalkozz, nem tudja mi a kulonbseg a java es a javascript kozott.


a javascript alapertelmezetten engedelyezve van a bongeszokben, de letilthato.


<noscript> es </noscript> kozott tudod kezelni, ha nincs engedelyezve. Egy kis csellel le lehet kerdezni tetszoleges bongeszonel, hogy engedelyezve van-e.

2011. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Rossz nyelvek szerint a Jáva és a JavaScript nyelvekben mindössze nevük első 4 betűje a közös"


hat kb. ez az igazsag

2011. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rájöttem én is,hogy másról beszélek,azért linkeltem be azt az oldalt.
2011. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!