Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudnék kutyás oldalt...

Hogyan tudnék kutyás oldalt csinálni? Ha reklámok lennének rajt azzal mennyit kereshetnék? (elég lenne nekem akár havi 1-2 ezer) Hol tudnék utána olvasni, megtanulni valahogy készíteni? Mennyi idő alatt tanulhatnám meg és készíthetném el?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Informatikából 5-ös bár ott nem ilyeneket tanulunk. Napi 1-2 órát tudnám csinálni. Szeretnék rá fórumot, képeket feltölteni, estleg hirdetéseket lehessen rá feladni és még természetesen írni a fajtáról. És mindent itthon, ingyen szeretnék csinálni.
2009. febr. 4. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] kérd meg őket, biztosan segítenek, az én játék nagykeremnek is ők csinálták meg a webolalt, nem volt olcsó, de mindenre jó nekem, webshopban is árulok azóta
2009. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Először honlapszerkesztési ismereteket kell szerezned. Az alap html nyelv pofonegyszerű, bárki megtanulhatja, aztán ha az megy (alap html-lel is pofás oldalakat lehet csinálni), akkor lehet nekiesni a php-nak, js-nek stb. Illetve vannak a wysiwyg szerkesztők (dreamweaver, frontpage, meg egy csomó), de azokhoz sem árt valami alapismeret, sokkal inkább fog hasonlítani a honlap az elképzelthez.


Ha tudsz angolul, akkor irány a google ->"html tutorial"

Vagy az e-bookz.hu-n sok hasznos magyar nyelvű könyv, jegyzet van.

Keresni változóan lehet vele, egyértelműen a forgalmad alapján. Eleinte semmit sem fogsz, de ha tényleg hasznos vagy szórakoztató oldalt készítesz, akkor előbb-utóbb nő a látogatottság is, amivel már lehet keresni. (Hobbioldalakból csak igazán ritka esetekben lesz valaki milliomos, de néhány 1000 ft-ot azért lehet kereseni.)

2009. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

haha :D egykét ezer:D ezt nézd meg: www.szabyest.atw.hu ha ilyet tudsz csinálni talán kapsz ötszázat talán... De nem elég jó oldalt csinálni,kell jó téma,látogató és persze hülyék akik hirdetnének rajta,de például nemhiszem hogy lesz egy olyan oldal a birtokodban mint ez az oldal,vagy a myvip vagy stb... Nekem volt egy gportalos oldalam(www.floricienta.gportal.hu),ami még most is él,de már csak megszokott 30-40 látogató van akik visszajárnak,elötte pedig a napi 4000-4500 is ütötte,de vége lett a sorozatnak hupsz senki sem lett,a kutyás talán azért jobb mert a kutyák nemhalnak ki(de ha így folytatódik a világ tovább akkor van esélye). Egyszóval ne ezzel akarj meggazdagodni,vagy csak pénzt keresni,15 éves vagy,egy vagy kevesebb év,és go dolgozni a mekibe vagy valahova... (most elárulom hogy én 16 vagyok és semmiképp nem mennék el dolgozni mert a gép az életem... Már van az irányitásom alatt pár olyan oldal ami látogatott,de pénzt nem hoz,ezt inkább hobbinak csinálják az emberek,csak van kinek sikerül pénzt szereznie belőle...)


Szabyest

2009. jún. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

tanuld meg valamelyik portál rendszer használatát pl. drupal.


de arra ne nagyon számíts hogy majd pénzt keresel egy weboldallal, legalábbis nem egyhamar

2009. nov. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azta ez a podesign nem semmi
2012. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!