Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan készíthetnék olyan...

Hogyan készíthetnék olyan honlapot amivel kereshetnék is?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy akik felkeresnék a honlapon mint egy interaktív rendelőbe lépnének be s azért amit mondok valahogy fizetnének.

Dietetikus vagyok és már ezen a portálon is adtam tanácsot. De azt szeretném, hogy amikor nem csak néhány segítő mondatot írok le azt meg is fizessék.( Pl étlapot készítek és küldök tovább, vagy konkrét egyénre szabott tanácsot stb.) Lehet ilyet csinálni?

Olyan lenne ez az egész mint egy nagy netes rendelő:)))



2008. júl. 28. 21:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha felkérsz egy profi portálkészítőt, akkor meg lehet csinálni, egyedül php vagy egyéb webprg ismeret nélkül nem fog menni
2008. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ok és kb nekem mennyibe jön akkor egy ilyen portál?

Mert közalkalmazott vagyok éppen GYES-n.

2008. júl. 28. 22:54
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát ezt azzal kell megbeszélned aki csinálja a honlapodat.Valahol olvastam hogy valaki több mint 40.000FT ért csinál honapot.
2008. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40k az semmi. Százezreket elkérhetnek egyért. Aztán fizetned kell havonta a karbantartást, a tárhelydíjat, a domainért is fizetni kell havonta... nem lesz olcsó, és kérdés, hogy tudsz-e akkora forgalmat bonyolítani amiből nyereséges lesz a buli
2008. júl. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igazából lehet,hogy csak az elkészítés lenne költség. férjem rendszergazda és van honlap amit karbantart stb. S domaint sem kéne fizetnem, mert az is van kihasználatlan.. stb...

De eddig ez az egész még csak gondolkodás, mert a tavalyi hirdetésem árát sem tudtam még visszakeresni.

2008. júl. 29. 08:32
 6/16 anonim válasza:

Akad jónéhány ingyenes megoldás is, ha sokallod a programozó munkájának az árát.


pl. 5mp.eu - de Google is a barátod. :)

2008. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha még keresel embert,küldj egy e-mailt,php programozó vagyok.
2008. aug. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
neked nem lehet privit küldnei drága!
2008. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb megoldás a php a problémádra. Egyszerüen csak php adatbázisba viszed fel a címeket. és a leírásokat és csinálsz az oldalra egy kis kereső mezőt ami a php-ból olvassa ki az ohalytott dolgokat.
2008. aug. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tessék??? Ez nem válasz a kérdésemre.
2008. aug. 5. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!