Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudok betenni háttérzen...

Hogyan tudok betenni háttérzenét a weblapra, úgy, hogy bármely böngésző (vagy legalább a legismertebbek: MF, IE, O, C. ) végre is tudja hajtani a parancsot?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdemben nem tudok hozzászólni, mert a választ nem tudom, de:


Ha megoldható, ne tedd kérlek! A legrosszabb az, amikor szenved a net egy zene letöltéssel, vagy hallgatok zenét, és egyszer csak beleordít más zene a weblapról :S Gutaütést szoktam kapni az ilyentől...

2011. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
van benne valami
2011. febr. 17. 07:14
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor valami olyan kéne amit be-ki lehet kapcsolni
2011. febr. 17. 07:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Megtanulod a JavaScriptet, vagy a flash-t (ActionScriptet).

A platformfüggetlenség nem megoldható.


A JS lejátszó nem fog működni, ha a kliens gépén a Javascript nincs engedélyezve. Flashhez meg szükség van Flash Playerre.

Itt egy kis segítség:

[link]

[link]

[link]

[link]


P.S.: Html 5-ben már van külön zenelejátszási lehetősége, de szerintem maradj csak a HTML 4.01-nél.

2011. febr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 DannyZuko ***** válasza:
vannak ezen dolgokra kész scriptek. keress rá.. sajna melóhelyen vagyok és nem tudok ilyet linkelni. otthon vannak. csináld vezérelhetővé, mert valóban bosszantó, ha nem tudod kikapcsolni.
2011. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hengelhoffer válasza:
engem az is érdekelne, hogy miképpen lehet megoldani azt, hogy random játssza le, és ami a legfontosabb, random időpontokban. Tehát pl 5-10 között valamikor
2014. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!