Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan/honnan tanulhatok meg...

Hogyan/honnan tanulhatok meg honlapot készíteni?

Figyelt kérdés

Érdekelne bármi ezzel kapcsolatos. Valamikor nagyon régen rémlik mintha tanultam volna html kódolást...de már szó szerint semmire nem emlékszem. Tudna nekem valaki segíteni, hogyan tanulhatnám meg ezt és magát a honlapkészítést?

Gugliban nézegettem, de azért ha tudnátok még ti is írni tapasztalatokat, ötleteket ezzel kapcsolatban, szívesen veszem:)


2011. febr. 17. 21:33
 1/5 A kérdező kommentje:
és még annyit, hogy lehetséges, hogy kb. egy, másfél hónap alatt a nullából összehozzak egy pofás, egészen jó (úgy értem, hogy kinézetre is komoly) honlapot?
2011. febr. 17. 21:37
 2/5 anonim ***** válasza:

A következő oldalakat ajánlom neked:

[link]

Nézz szét az oldalon, sok videót találhatsz, hogy hogyan is zajlik egy alap weblap elkészítése. Egyszerűen, érthetően elmagyarázza a srác a honlapkészítés menetét.


Ajánlom még:

[link]

Rengeteg információt találhatsz itt, hogy hogyan készítsünk szabványos HTML oldalakat, és a szabványos CSS-ről is.


Ez ugyan egy külföldi oldal, de itt tényleg mindent megtalálsz, és még meg is nézheted mi, miképp működik, mi a feladata stb. Jelenleg neked a HTML és CSS témakörökre lesz szükséged:

[link]

Szerintem ezt azt oldalt gyakran fogod látogatni.


És amit mindennél többet fogsz látogatni, az a Google:)

2011. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Innen és talán Google-s segítséggel 1 óra alatt össze lehet hozni az emelérettségi honlapjait. Ha a honlapterv, ábrák megvannak onnantól gyors. Sajnos tovább nem tudok segíteni, de CSS, Java, Javascript, Flash, (PHP?) szükséges lehet egy komolyabb honlaphoz.

2011. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is a w3schools honlapját ajánlom.

Másfél hónap nagyon kevés idő, és mivel írtad, hogy a tudásod 0, ezért szvsz teljesen lehetetlen.

Esetleg a CSS-t és HTML el tudod sajátítani ennyi idő alatt, és még talán a grafikai elemek elkészítését is, de a kliens és szerver oldali programozást, MySQL lekérdező nyelvet kizárt, hogy ennyi idő alatt megtanuld szvsz.

A programozásnál pedig az a legfontosabb, hogy sokat gyakorolj. Az elmélet megtanulása a sok gyakorlás nélkül semmit sem ér.

2011. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!!!:) Egy darabig el leszek ezekkel.

Megy a zöld tappancs:))

2011. febr. 17. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!