Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudok neveldét készíten...

Hogyan tudok neveldét készíteni ingyen?

Figyelt kérdés
Én eddig 2 nevelde tagja vagyok. Szeretnék én is egy neveldét készíteni. Hogyan tudok, vagy milyen oldalon? Mert a honlapszerkesztéshez már értek,mert van egy szép honlapom. Most egy neveldét szeretnék csinálni. De a legfontosabb, h INGYEN legyen,ne kelljen érte fizetni.
2011. okt. 30. 10:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Ezek szerint nem értesz a weboldal készítéshez.

Az nem weboldal készítés, hogy gportálon összekattyintasz kész sablonokból egy weboldalt, kicsit el vagy tévedve.


PHP programozás, MySQL adatbázis kezelés, grafikai alkalmazésok használata, több év szakmai tapasztalat

kb ennyi kell egy nevelde megírásához

2011. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 2xSü ***** válasza:
63%

Az előttem szólónak igaza van. Pár év programozói tudás és tapasztalat után, sok-sok óra munkával már érhetsz el eredményt. Persze valószínű az első változat még hemzsegni fog a hibáktól, biztonsági résektől.


Ez nem egyszerű feladat. Kb. olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy hogyan tudsz házat tervezni gyorsan és ingyen. Persze játszadozhatsz ilyennel mindenféle tudás nélkül is, de ha lakható házat akarsz, ami nem dől össze az első viharban, akkor bizony komoly szakmai tudásra van szükséged.


Amúgy neveldékből Tiszát, meg Dunát lehet rekeszteni, annyi van. Gondolod, hogy van olyan ötleted, ami messze felülmúlja a többi nevelde minőségét? Tudna-e a neveldéd olyan extrát, amit a többi nevelde nem? (Azon kívül, hogy nem kutyát/macskát kell nevelni, hanem halványlila gőtepetét.) Mert ha nem, akkor a neveldéd megy a többi közé a moslékba. Lehet pár ember játszani fog vele, de komoly sikert nem fogsz vele elérni.

2011. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Ezt a kérdést mintha már feltetted volna :) Értsd meg, ez programozás! Űrhajót sem tud senki megtanítani csak úgy vezetni. Több év!
2011. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Igen!

Ezért a legtöbb találmány laikus kézből származik.

Mint az űrhajó is a lufi eregetésből :-)

Én azt mondom ha valaki hülye, tanulhat 30 évig is akkor is hülye marad.

Aki meg tehetséges az tréning nélkül is gyorsabban fut az addigi legjobbaktól :-)

A pap is tudja fejből a Bibliát mégis vétkezik :-)

Én azt mondom:

Ha valami nehéz azt meg kell emelni.

Ha megemelted, told odébb.

Ha odébb toltad, húzd vissza a helyére.

Hagy próbálja meg más is.

Főleg azok akiknek ez 10 évig tartott :-)

2012. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Na, hát az nem így megy, hogy te akarsz egy neveldét, hanem előbb tanuld meg a PHP-t, a MySQL-lt, és utána nem kell itt kérdezgetned... Amugy meg google a barátod...
2012. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Csak annyi, hogy nem az volt a kérdés, hogy mi kell az ebnevelde készítéshez, meg hogy mit kell tudni, megtanulni! Az érdekelte a kérdezőt, hogy hol lehet neveldét készíteni!
2012. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 2xSü ***** válasza:

#6: Csak annyi, hogy aki a hogyan kérdésre keresi a választ, vagy aki a hogyan kérdésre ad választ, az nem kerülheti meg a miért kérdését. Aki ezt nem teszi meg, az könnyen zsákutcába kerülhet, rengeteg időt, energiát pazarolhat el feleslegesen. Ha csak a hogyan kérdésére ad az ember választ, akkor maximum annyi történik, hogy nagyon ügyesen fog abba a bizonyos zsákutcába bekerülni. Lehet, hogy neked nem tetszik, hogy valaki firtatja a kérdésed mögött húzódó elképzelést, de ettől még ha valaki komolyan gondolja, akkor ki kell állnia azt is, hogy ezzel a kérdéssel is foglalkozzon.


Minden kérdés mögött húzódnak összefüggések, amelyek nem függetlenek a kérdésétől. Ha a kérdező ezekre választ ad, ha legalább annyit leír, hogy tisztában van az általunk felvetett problémákkal, valamint legalább visszajelez, visszakérdez, látszik, hogy közelít a megoldáshoz, akkor szívesen elmerül az ember a hogyan kérdés további részleteiben. A hogyan kérdésére válaszolva lett általánosságban. A többi a kérdezőn múlna, aki végül is nem jelzett vissza.

2012. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Akik előttem szóltak, azoknak igazuk van.

DE! Van egy weboldal, az uw.hu. Itt számos nevelde létezik, pl. a Kutyuskanevelde és a Ladanevelde is. Ehhez is kell közepes tudás... de az a baj, hogy nem domainos, csak ha fizetsz rá. Kevéske tudással azt ajánlom, hogy kérdezgess ismerőst vagy googlezz rá az uw.hu segítségoldalaira. Hidd el, érdemesebb ez, minthogy bármiféle tanulásba belekezdj, főleg olyanba, amiről az sem tudod, mi az. :') Ez a tanácsom.

2013. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Ja, és semmi probléma nincs azzal, ha G-portálon, vagy más honlap- illetve weboldalkészítőn dolgozol "kezdésnek". Javaslom, hogy ameddig az ilyen MySQL, PHP és HTML dolgok nem állnak közel hozzád, gyakorold a CSS-t a G-portálon :-)

Amúgy ha szeretnél kicsit ráhangolódni erre, az én régi g-portál neveldémet (rapetowie.gportal.hu) szívesen megosztom veled, vagyis felveszlek társszerkesztőnek. ^^

2013. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 2xSü ***** válasza:

> az én régi g-portál neveldémet (rapetowie.gportal.hu) szívesen megosztom veled


Lehet, hogy elszomorító, amit mondok, de a tied nem nevelde, csak valami honlapszerkesztőben összegányolt valami. Ugyanúgy, ahogy nem internetes portál az, ha beszkennelem az újság oldalait, és felteszem képként egy tárhelyre, függetlenül attól, mennyi munkája van a készítőnek vele, mennyire jó szándékú, stb…


Egy nevelde valahol minimálisan ott kezdődik, hogy ha én meg akarom etetni a lényemet, vagy bármit akarok vele csinálni, az gombnyomásra, a neveldetulajdonos közreműködése nélkül megtörténjen, függetlenül attól, hogy a tulajdonos nyaral-e, tönkrement-e a gépe, stb…


Annyiból viszont igazat lehet adni, hogy egy gportál jellegű oldalon legalább a honlapszerkesztés vizuális részét meg lehet tanulni, meg lehet tanulni azokat az eszközöket, amelyekből egy honlap építkezik. De ez még relatíve messze van egy neveldétől.


Az uw.hu ajánlását sem igazán tartom relevánsnak, persze adott esetben lehet érdekes kérdés. Kb. olyan ez, mintha a „hogyan építsek saját tervezésű autót” esetén azt taglalnánk, hogy hol lehet garázst bérelni. Az uw.hu segítségoldala meg olyan, mintha arról lenne szó, hogy az adott garázshoz milyen kulcs van, hogy kell használni a bejutáshoz a mágneskártyát, stb…


Egy nevelde elkészítéséhez haladó szintű honlapkészítő tudás kell, az internet, a http protokoll alapszintű ismerete, meg mondjuk PHP ismeretek. Nem árt ha értesz az SQL-hez és javascripthez is. Amíg ez nincs meg, addig olyan, mintha a fúrógép használatának ismerete nélkül akarnál autót építeni…

2013. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!