Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A Google Analytics-t hogyan...

A Google Analytics-t hogyan tudom használni?

Figyelt kérdés

Regisztrálva vagyok a Google-ban, már be is állítgattam a dolgokat, megkaptam a forrás kódot amit sa honlapba kell illeszteni, beillesztettem a honlapba és már tesztelni is szerettem volna, de nem egészen sikerül megnézettem 1-2 emberrel a honlapot, hogy tuti legyenek látogatok, azomban az analizáló nem jelez semmit. :( a Látogatók száma: 0.

Hogyan kellene helyesen beállítani vagy nem ilyen gyors feldolgozású az analízáló?


2011. febr. 20. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Mikor raktad be a kodót? és mikor nézted az Analzticset?

Mivel a program 24 oránként frissit. így nem fogja rögtön kiirni neked semmit.

2011. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Valóban!

Én használom és holnap fogod látni valószínűleg!

De egyébként megnézted megtalálja az oldalba a kódot?

Le ellenőrizted?

2011. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na, meg van, hogy egyem meg. :) Nagyon komoly. :)

Tegnap újra lett rakva a webem és nem néztem utána meg, hogy mükszik, ma felmentem és látom, hogy müködik a statisztika. Most ismét telepítettem a nyomonkövetőt és most az folyik. :) Egyébkét köszönöm a válaszotokat. :)

2011. febr. 22. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!