Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Segitenétek, hogy kell webolda...

Segitenétek, hogy kell weboldalt csinálni?

Figyelt kérdés
Ha kérhetem részletes leirást adjatok.
2011. márc. 8. 09:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

tanulj meg programozni: html először ha nem elég akkor a több is van: css,php,mysql,photoshop tudás sem árt ha jó design-t akarsz.Sok szerencsét kb 3-4év múlva profi szinten menni fog ha meg ilyen hülye vagy hogy majd itt lefogja neked írni valaki akkor inkább maradj az mlap meg a sok szarnál.


üdv.

2011. márc. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Dettó én is ezt a sorrendet ajánlom, mint az első...

Picit kiegészítem neked, hogy tényleg el tudj indulni, mert a kérdésedből csak annyi derül ki, hogy nagy a köd...

Tehát egy lista, hogy mit kell tudnod:


Angol nyelv: ... :)

Kreativitás: ... :)


HTML nyelv: [link]

CSS nyelv: [link]

JavaScript nyelv: [link]

PHP nyelv: [link]

MySQL: [link]


PhotoShop:

- kipróbálod a TOOL-okat üres lapon, majd a filtereket képeken, ezután rétegeket egymásra pakolva hogy mit csinálnak Blending módban, majd végigmész az összes menüponton - elrontani nem fogsz semmit - és tudod majd használni...

- megszerezheted a PS Bible-t (van magyarul is)...

- [link] - kulcsszó: photoshop tutorials, photoshop tutoriálok - de ebből önálló PS-es nem leszel

2011. márc. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Csak egy kis kiegészítés az első hozzászóló irományához.

"tanulj meg programozni: html először..."

A hozzászóló által felsoroltak közül csak a PHP programozási nyelv, a többinek semmi köze hozzá.

HTML és CSS leíró nyelvek.

MySQL lekérdező nyelv.

2011. márc. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Persze mert ti ugy születtetek hogy mindent tudtatok.Nagyokosok, a kérdésre válaszoltatok volna normálissan, nem a véleményeteket kérdeztem.
2011. márc. 8. 10:57
 5/15 anonim ***** válasza:
utolsó,tudom hogy egyedül a php program nyelv de abból tényleg sokat megfog érteni hogy leírónyelv...és mint láthatod a mysql,css már egy teljesen új mondat.Ja és a kérdező, használj google-t ne minket szidj mert hülye vagy még ehhez is.
2011. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, kérdező, mond neked az valamit hogy e107? na annak már van értelme igaz hogy nagyon kötött dolog de amíg itt szerencsétlenkedsz keress rá úgyse fogod tudni felrakni még ingyenes tárhelyre, de azért nézegesd. Amúgy a megnyilvánulásaid alapján nem lehetsz több 13 évesnél.
2011. márc. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért vagy felháborodva, már leírták, hogy egy fórumon keresztül nem fogod tudni megtanulni, mivel senki nem fogja tudni így elmagyarázni neked a weblapkészítést.

A második felhasználó még egy csomó hasznos linket is mellékelt, ahol el lehet kezdeni a tanulást. Én azt hittem ennyi elég lesz, hogy kezdeti lökésnek, de ha nem, akkor én is adok pár linket, és hogy lásd, milyen rendes vagyok, némelyik ráadásul magyar is.

[link]

[link]

[link]

[link]


A reference-eket is ajánlom figyelmedbe:

[link]

[link]


Én csak reagáltam ez első felhasználó válaszára, hogy ne tanulj meg dolgokat hibásan.

2011. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

html

[link]

ezt a tutorialt csináld végig, sokat megtanulsz belőle.

a többit csak ha komolyabban érdekel a dolog.

nyitsz egy jegyzettömb fájlt (ne wordot) és beleírod amit az oldalon ír, aztán elmented és a kiterjesztését (.txt fájl) átnevezed .htm -re és akkor már weblapként mutatja meg neked a sok felesleges kód nélkül.


V ha nem akarod látni a kódsorokat se és írni se akkkor vannak erre külön programok PL. Ms Frontpage stb.

2011. márc. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező hülye kérdésre hülye válasz.

te most olyant kérdeztél hogy hogyan kell egy BMW M3-ast megjavítani, motort cserélni..

Ez a fórum nem arra szolgál hogy megtanítsák neked a teljes programozást meg minden, csak útmutatót és hasznos tanácsokat adnak.

De mint a magad féle sok "kölyök" rinyál ha nem repül a szájába a sült, és nem rágják meg helyetted.

Ja és természetesen még ő háborodik fel és pontozz le mindenkit aki nem nyalizik be neki.. (mint például most én is)...

2011. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Töltsd le a Kompozer nevű programot, nézz az interneten oktató videókat - amúgy egyáltalán nem nehéz -, és kész.

Érettségin a gyakorlati vizsgában ezzel a programmal kell weblapot készíteni, szóval nem árt előre gyakorolni :)

2011. márc. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!