Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyiért probaljak eladni...

Mennyiért probaljak eladni egy online pizza rendelos oldalt?

Figyelt kérdés
Megprobalkoztam egy pizza rendelos oldal elkészitésével és elég pofasara sikerult. regisztracio, adatmodositas, pizzapontok, kosar urités, elkuldés, termék eltavolitas, admin, user lista, arlap modositas, hang jelzés és hatter megvaltozasa rendeléskor, rendelések eltarolasa, jquery, ajax, mysql, php. 60k-s városomban még nincs lehetoség a rendelés ezen modjara, gondoltam felkeresem a 20 pizzéria kozul az egyiket. referencia nincs. pls ne az mlap-os arcok valaszoljanak!
2011. márc. 13. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt megrendelesre szoktak csinalni, nem csak "ugy" de azert sok sikert, imho referencia nelkul semmi esely.
2011. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
minek a referencia ha kész honlappal keresem fel az kuncsaftot?
2011. márc. 13. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó ötletnek tűnik ;) És szerintem van is értelme.

Én azt mondom hogy előbb mutasd be nekik , vagy hogy egyáltalán érdekli-e meg ilyenek.

Utána érdemes árakról beszélni, akinek kell az megveszi;)

Az árat meg, nos nem tudom.

Cégek szempontjából akik ilyennel foglalkoznak elkérnének több 10e-t.

2011. márc. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sanya002 válasza:
Irtam neked mailt
2011. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

több 10e??? :O

egy adminolható dinamikus webshopért több 100e HUF-t is elkérnek

2011. márc. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!