Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Javascriptet szeretnék meghívn...

Javascriptet szeretnék meghívni az oldalban, megvalósítható?

Figyelt kérdés

Pontosabban arra gondoltam, hogy iframe-hez hasonlóan meghívni a javascriptes végrehajtást.

Azért volna nekem erre szükséges, mert olyan dolgok vannak a scriptben, hogy elszeretném rejteni a felhasználó elől, tudoim erre való a php, de én most ezt javában szeretném megvalósítani.


2011. márc. 14. 17:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Csak úgy mellékesen:

Nem tudom elrejteni így sem úgy sem a JS fájlokat. Főleg ha azokra hivatkozol az oldalon.

Mivel az Oldal Forrását megtekintve megtalálható ahol hivatkozol rá.

2011. márc. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 MultiVadász ***** válasza:
Mi az az iframe?
2011. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2011. márc. 14. 21:10
 4/15 MultiVadász ***** válasza:

Nem értetted az iróniát a kérdésben.

Amatőrök használnak iframe-et, akik legalább 2 éve programoznak, azok elvből elkerülik, mint a goto-t.

2011. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Szal akkor én hülye vagyok, halljak meg..

Mert, te hogyan helyetesíted?

2011. márc. 14. 21:23
 6/15 MultiVadász ***** válasza:
Pl. elfelejtem és nem is kell helyettesítenem. Amúgy divek pl. :D
2011. márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem nagyon használom amúgy, csak ritkán.

De ha már megtanultam, akkor használjam is.

Bár nem nagyon volt mit rajta tanulni..

2011. márc. 14. 21:30
 8/15 MultiVadász ***** válasza:
A ne használd melyik része nem volt érthető? Csúnya, és nem illdomos használni. Én pl. ismerem a goto-t de elvből nem használom.
2011. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerintem legyek bármennyire jó vagy rossz programozó, saját döntésem, hogy eldönthesem szeretném-e használni vagy sem elv kérdéstől függetlenül, de eltértünk a kérdéstől..
2011. márc. 14. 21:43
 10/15 MultiVadász ***** válasza:
Nézd, ezeket azért mondtam így, mert mindennek oka van. Nos az okok kifejtése valószínű hosszabb lenne, mint amennyit én most szeretnék gépelni, így vagy megfogadod, vagy nem. Max. -1 konkurencia.
2011. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!