Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy jeleníthető meg Joomla!...

Hogy jeleníthető meg Joomla! - Virtuemartban az áfás ár?

Figyelt kérdés
Jooma! alá telepítettem a Virtuemartot. Be is állítottam mindent, működik is rendesen, de áraknál csak a nettó árat hajlandó megjeleníteni. Áfakulcsnál beállítottam a 25% áfát. Beállításoknál ki van pipálva a "Látható a "(XX% áfával)", ha felszámítható" opció, és a -default- vásárlócsoportnál is ki van pipálva a "Az árak kijelzése áfáva" rész. Termék hozzáadása résznél beírom a termék Fogyasztói ár (bruttó) részhez az árat, beállítom a 25%-os áfakulcsot, ő automatikusan kitölti a Fogyasztói ár (nettó) részt, majd miután elmentem és megnézem a webáruházat, csak a nettó árat írja ki. A bruttó árat sehol semmilyen formában még csak megjeleníteni sem hajlandó. Mit lehet ilyenkor tenni? Hol a hiba?
2011. márc. 14. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ahogy látom nagyjából jól csináltad. Így nem tudom mi lehet a probléma, DE!!!

[link]

Menj fel, és itt biztos hogy segítenek, mivel sokan értenek a Joomla-hoz, és sokan használtak bár Vituemart-ot.

Tedd fel ott is ugyan ezt a kérdést

2011. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!