Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Honnan tölthetnék le scriptet?...

Honnan tölthetnék le scriptet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval online böngészőben játszható szerepjátékhoz, MMORPG-hez keresek scriptet (pl.:netmaffia.net - ravan script).

Félreértés ne essék, ez nem a "nem értek az egészhez, mégis tuti játékot akarok magamnak" jellegű kérdés. Csupán szeretnék megismerkedni az egésszel.


Kezdésnek valami egyszerűbbre gondoltam (pl.: harc, kondi és vásárlás), de lehetőleg minél kevesebb hibával.

Keresgéltem az interneten, találtam is párat, de hátha akadnak még.

Bármilyen stílusban ajánlhattok, az sem gond, ha nem a harcolásról szól.


Mivel nincsenek komoly céljaim vele, így nem költenék rá.


Továbbá szívesen fogadok tanácsokat, ötleteket és bármit amit tudni érdemes.


Ha valami butaságot írtam és ezzel valakit megbántottam, akkor elnézést kérek. Örülök, ha kulturált hangnemben közli velem, de a leszólásnak nincs értelme.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 19. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


keresőbe írd be h mmorpg. kidob jó pár klón scriptet ;)

amugy az lenne a jó ha egy ilyet mondjuk felraknál, és átszerkesztenéd az egészet. csak maga a motor maradna meg. mert érted annak h egy ugyanolyan játékot indítasz sok értelme nem lenne. remélem segítettem.

2011. márc. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sokat segítettél. Köszönöm!


Igen, apránként átalakítgatnám. Közben pedig ismerkednék vele.


Még annyit tudnál mondani, hogy melyik ingyenes tárhelyen lehetne tesztelni rendesen? Mert erre felesleges lenne pénzt kidobni.

Persze, ha valami alakulna akkor fektetnék bele... Nem ebben az irányban tanulok tovább, csupán egyfajta hobbi ez.

2011. márc. 20. 14:18
 3/5 M4rcy ***** válasza:

Pár ingyenes tárhely:

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

de amugy szerintem ha érdekel a dolog akkor 500-1000 Ftot kilehet fizetni egy fizetős normális tárhelyért.


[link]

én itt hostingolok már jóideje. az admin alig van jelen de sosincs baj vele és gyors.

2011. márc. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 27. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!