Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan készítsek html-ben nem...

Hogyan készítsek html-ben nem látszódó tartalmat?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy valami olyasmi kellene nekem, mint 1 kis táblázat aminek a magassága és a szélessége is 0. Tehát ott van az oldalon a tartalom de nem látszik. gondoltam object-et ki0-zni de nem igazán sikerült.
2011. ápr. 5. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
bárminek azt mondod, hogy style="display:none;" és nem fog megjelenni
2011. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, pontosan erre a megoldásra gondoltam. :)
2011. ápr. 5. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod, hogy látszódjon, akkor css-ben írhatsz rá ilyen tulajdonságot.


És ha nem látszódik, akkor nem lenne elég csak simán megjegyzésbe írnod? <!--..............-->

2011. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hozzateszem, a google "szokta dijazni" (marmint negativval) a nem latszodo kulcsszavas dologkat, szoval csak ovatosan ezzel.
2011. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen ahogy már írták, ha ezt otpimalizálás szempontból csinálod, akkor inkább ne tedd.

Én régebb megjártam ezzel, hogy fehér hátterű oldalra fehér szöveget, lényegében h1 közé tett kulcs szavakatt tettem.

És egy nap a gugli már nem adta be az oldal...

2011. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szó sincs róla, hogy a google elől rejtegetek tartalmakat.

sőt nem is netre rakom a szerkesztett tartalmat.

egy olyat csináltam, mint 1 kis névjegy kártya "facebook" dízájnal és ha rákatolok a nevemre, akkor betöltödik a profilom bejelentkezve, és a login részt akartam elrejteni ami a form részbe került. :)

2011. ápr. 8. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!