Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Létezik ilyen plugin?

Létezik ilyen plugin?

Figyelt kérdés

A wordpress oldalamhoz keresek egy olyan plugin-t, amivel a regisztrált felhasználók tudnak feltölteni képet az oldalra.

Tudom, a wordpress oldalán rengeteg plugin van, de nem biztos, hogy amit találok az jó is.

Szóval ha valaki tudna ajánlani egyet, akkor örülnék.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 7. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Pont a minap készítettem egy képfeltöltőt és képátméretezőt egy weblapra. Rengeteg képfeltöltő scriptet találtam az Interneten, de egyik sem felelt meg az igényeimnek, pedig ezzel akartam egy kis időt spórolni magamnak. Végül magamnak kellett megírnom a teljes programot. Szvsz a legjobb megoldás, ha te is magad írod meg a scriptet.

2011. ápr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem ez csak hobbi, tehát nem értek ennyire hozzá. Nincsenek nagy igényeim, csak annyi, hogy tudjanak képet feltölteni.


Köszönöm a válaszod!

2011. ápr. 12. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!