Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a LEGEGYSZERŰBB, és a...

Melyik a LEGEGYSZERŰBB, és a LEGNAGYOBB tárhellyel rendelkező, honlapkészító oldal?

Figyelt kérdés
Hali! Melyik az az oldal, amin ha egy honlapot csinálok, akkor legalább 300MB tárhelyem lesz?
2011. ápr. 9. 16:37
 1/6 anonim válasza:
hupon.hu
2011. ápr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ja bocs : hupont.hu
2011. ápr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hiho !


300 Mb tárhely ? Szinte mindenhol !


Én az egyetemi weboldalaimhoz (pl csoport oldal) OKHOST.EU -t használok 2 GB tárhely REKLÁMMENTES ami szerintem nagyon fontos (nem hiányzik a sok csilli villi reklám fejléc), és nagyon könnyen kezelhető, a fórumban pedig segítőkészek ! Én ezt ajánlanám ,de azért írok még és tudsz válogatni:


-atw.hu

-www.000webhost.com Sokan ajánlják de angol és összetett ha tényleg egyszerűt keresel ezt hagyd ki ;)

.

.

.

áh meg kereső kidob 2000 különfélét de szerintem ha jót akarsz maradj okhost -nál

2011. ápr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezekre zenét is lehet felrakni alapból?


Csak azért, mert az eOldal.hu-n volt az alap csomag 200MB tárhely! Volt még 2 többi is 500MB meg ha jól emlékszem 1GB tárhellyel! Az alap csomagba nem lehetett zenét feltölteni, hanem csak képeket! akkor ezek olyanok, hogy alapból lehet zenéket, feltölteni, mindenféle csomagok nélkül?

2011. ápr. 10. 14:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg van bocsátva az elírás!
2011. ápr. 10. 14:26
 6/6 A kérdező kommentje:
Ésezek enm olyanok, hogy FTP kapcsolat kell, emg fel kell tölteni a honlapot?
2011. ápr. 10. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!