Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy weboldalt hogy lehet...

Egy weboldalt hogy lehet népszerűsíteni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
bannercsere más oldalakkal, csinálsz neki facebookot
2011. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok hasznós infót töltesz rá, akár nap mint nap, és akkor észreveszed, hogy egyre többen látogatják.

Rászabadítasz keresőrobotokat, beindexelteted az oldalad, s már csak a tartalommal kell törődj.

2011. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha jó a tartalom, akkor sokan rátalálnak.

A rossz PC játékok anno hihetetlenül nagy népszerűségnek örvendett (mára már bezárt a bazár, nem igazán fog frissülni, max. pár videó lesz és kész), pedig kezdetben nem is csinált igazán nagy reklámot magának, csak kitette a videóit az internetre és aztán egymásnak ajánlták az oldalt emberek. Én gimiben láttam meg először, azóta minden videóját megnéztem (legalább egyszer).

Vagyis, ha valami nagyon jó, akkor lehet, hogy még reklám sem kell hozzá.

Üdv!

2011. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Facebook-ot ajánlom! Csinálsz neki egy Facebook oldalt, amit tudnak lájkolni illetve az oldalad minden "menüjébe" raksz ilyen facebook lájk buttont! :) Vagy reklámozd nagyobb oldalakon, fórumokon! Remélem tudtam segíteni. :D
2011. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Olyan alapon készítsd el, ami már alapból optimalizált, pl wordpress.
2011. ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem, létre lehet hozni egy számlálót (vagy mit xD) egy weboldalon belül, ami automatikusan megszámolja a látogatók számát. Ha sok a látogatód, akkor bizonyára népszerű az oldalad.

Igaz, hogy a facebookon lehet lájkolni, de én inkább nem ajánlom, mert a hackerek mindig felraknak valami vírust ezekre, és ellopják az adatokat, ami igaz, mert a hírekben olvastam róla. Légy óvatos ezzel!

2011. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!