Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan ill. hol lehetne...

Hogyan ill. hol lehetne ingyen népszerűsíteni egy ilyen weboldalt?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 9. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
tedd fel facebookra hogy sok lájk legyen,csinál neki iwiw-et
2011. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is ajánlom, hogy facebook-on oszd meg. Szólj a barátaidnak, hogy ők is osszák meg és ez így megy tovább.

Amúgy nagyon jó honlap! :)

2011. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
itt xD és már meg is tetted
2011. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amit te kérdezel,arra ma már egy komoly önálló tudományág,a SEO szakosodott.Search Engine Optimization,azaz keresőoptimalizálás.A témával rengeteg weboldal,cikk,blog és isten tudja mi minden foglalkozik,mélyedj bele...


Amúgy az alap az,amit itt többen mondtak,Facebook-on csinálj neki egy adatlapot,mindennap bővítsd az ismerőseid körét,oszd meg az üzenőfaladon a linkjét,küldj ott is időközönként hírlevelet.Vigyázz viszont ezzel,ne küldj naponta 100-at,mert azt én is utálom,és mindenki más is utálja...tehát a célravezető az,ha egy héten max.1-2 hirlevelet küldesz egyazon embernek.Az még elviselhető,és akár figyelemfelhívó is lehet,ha valakit ilyesmi érdekel.

2011. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azon túl, hogy az oldalon van FB IWIW Twitter tetszik gomb, szerintetek tényleg van értelme külön Facebook meg IWIW profilt létrehozni egy alapjában véve statikus oldalnak?

Mert hát lássuk be, ez nem egy blog vagy hasonló, naponta frissülő tartalommal. Milyen hírlevelet tudnák én szétküldeni? Gyertek gyorsan, mátol 20 válaszlehetőséggel több van a 2. kérdésre!???

Gondolom én, de javítsastok ki ha tévedek.

2011. jún. 12. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne facebook tetszik gombot, hanem facebook megosztás legyen, mert úgy postolnák az üzifalukra és így szépen terjedne. A tetszik igazából nem sokat ér, a megosztás hatékonyabb.
2011. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ebből simán lehetne facebook appot csinálni.
2011. jún. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!