Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van-e köztetek valaki, aki...

Van-e köztetek valaki, aki csinálna nekem egy nem tul igényes honlapot? (Ingyen, vag még attól is olcsóbban)

Figyelt kérdés
A kérdés nem kamu.Nem kereskedelmi, meg hasonló célra kellene, hanem saját célra.Irogatni, fényképeket felrakni, vendégköny oldallal.meg néhány egyéb rovattal.
2011. ápr. 24. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ingyennél mondj olcsóbbat :D
2011. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én szivesen.

kiveszek 1 hét szabit és összehozom neked. mastol 100k-t is elkérnék, de Te szimpatikus vagy nekem. mehet bele minden? flash,mysql,jquery? gondolom tarhelyed(év/10kFt) és domain-ed(év/1500Ft) sincs, de nem probléma, majd én veszek neked egyet. meg szolj ha ki kell festeni a lakasod, vagy elromlik vmi muszaki cikked, elutazok hozzad és segitek. és persze mindezt az "ingyentől is olcsóbban".

SŐŐŐT! Mond meg a banki azonositodat/szamlaszamot/jelszot és én utalok neked egy csomo pénzt!

(a kérdésedbol kiderult, h nem vagy vmi okos emberke, szal ne add meg a jelszavaidat, csak vicceltem).

2011. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és bónusznak: *fap*fap*faaaaap* :)
2011. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írj egy privátot, miket szeretnél belerakni, és meggondolom.
2011. ápr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
www.5mp.eu
2011. ápr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam egy statikus weboldal bruttó 75000 Ft-tól kezdődik. Kérdező, szerintem nem vagy tisztában azzal, ha valaki meg is csinálja neked ingyen, azzal semmit sem érsz. Az oldalt látogatott is kell tenni, tehát keresőoptimalizálásra is szükség lesz.
2011. ápr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
09:25, küldenél referenciákat, hogy tudjam, hogy kb mi az, amit ezért az árért nyujtasz?
2011. ápr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt megtalálsz mindent a kft. informatikai tevékenységeiről:

[link]


Itt van néhány referencia: (ezek mind dinamikus weboldalak, egyedileg fejlesztett honlapmotorokkal, és egyedi designnal.

[link]

[link] (a keresőoptimalizálást a megrendelő egyelőre még direkt nem kérte)

[link] (a weblap még fejlesztés alatt áll)

[link]

2011. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most már 1000%, hogy programozó leszek, ennyi pénzt. :D
2011. ápr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!