Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kellene egy olyan javascript,...

Kellene egy olyan javascript, az oldalamra, ami kinézetileg egy gomb, ha megnyomod akkor leállítja a minecraft szervert. Linuxhoz kéne. Lehetséges-e ez?

Figyelt kérdés
Van egy oldal, csináltam bele webadmin részt, a szerver adminoknak, el tudom indítani a szervert, de leállítani az istenért sem, valaki esetleg tud egy jó scriptet, vagy esetleg tud írni egyet?Aki megoldja a problémámat, akár admin jogot is kaphat a szerveren!
2011. ápr. 26. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze. :)

"Csak" egy gomb kell, amit ha megnyomsz, leallitja a minecraft szervert?

php exec-et probaltad mar?

2011. ápr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy hosting-nak volna, akik szeretnének minecraft szervert, megvették a gépet, csak nem értenek java-hoz.:(
2011. ápr. 27. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
A javahoz en sem, en a php-hez ertek. De, szerintem, neked megfelelo lenne egy olyan gomb, ami nem csinal mast, csak egy kulso programot indit (exec(); fugveny) ami akar egy shell script is lehet, ami leallitja a mcraft programot.
2011. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(De persze, ha meg aktualis, es nagyon nem megy, kuldj privatot :)
2011. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tökéltes, megvan:)Köszönöm mindenkinek!
2011. ápr. 30. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!