Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a jobb? A CMS, vagy a...

Melyik a jobb? A CMS, vagy a weboldal programozás?

Figyelt kérdés
Tehát én már elég rég óta programozok weboldalakat, de már pár éve vannak ezek a CMS tartalomkezelő rendszerek. Jobb lenne erre áttérnem vagy maradjak normál weboldal programozásnál? Mert úgy tudom, hogy ilyen wordpress joomla stb-vel gyorsabban haladnék, viszont sok helyet foglalnak, és elég könnyen lehet hackelni. Gondolom ezt nem nekem találták ki hanem normál emberek számára akik nem értenek a programozáshoz. De úgy gondolom ezzel gyorsabban haladnék. Nem tudom, hogy áttérjek-e erre vagy ne, milyen előnyei vannak milyen hátrányai tapasztalatok stb??? (csak azoknak a válaszai érdekelnek, akik már programoztak is, és használtak ilyen CMS rendszert is)
2011. ápr. 27. 16:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mutass be egy általad "kezelt" weboldalt akkor majd szerintem megy a válasz :)
2011. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja ez jó ötlet
2011. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha blogot csinálsz, akkor inkább cms... A wordpresset teljesen te alakíthatod, elkészíted a kinézetét meg mindent. Olyan kinézetet is rakhatsz, amilyet akarsz. Én mivel a php-hoz nem értek csak a htmlhez és css-hez, ezért nekem jól jött:D
2011. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nehéz elhinni, hogy a kérdező képzett programozó lenne. Alapvető dolgokkal nincs tisztában (php kód szerver oldali, ezért nem lehet böngészőn keresztül "megnézni").


Egy képzett programozó által készített rendszer nyilván jobb mint az ingyenes cms rendszerek, de képzett kézben egy wordpress oldal is megfelelő lehet nagyon sok feladatra.

2017. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!