Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Joomla oldalakon mi lehet a gond?

Joomla oldalakon mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A felső menüben elhelyeztem egy cimlap fület amire klikkelve egy teljesen új oldal nyílva meg, új design, felépítés stb. Ennek az oldalnak a saját főmenüjében megjelennek azok az elemek is, amik az eredeti oldalon. Az eredeti oldal címlapja is, de amit erre az oldalra kitennék címlapra az is megjelenik az eredeti főoldalon. Mi lehet a gond? Nem értem, mert mindent leosztottam, hogy az 1 oldal elemi ne jelenjenek meg azon az oldalon, és fordítva is.
2011. máj. 7. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy címlap csak egy lehet...


címlapnak használd az eredeti címlapot, a második oldalon címlap címszó alá egy kategóriát tegyél be blog nézetben

2011. szept. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!