Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan linkelhetek be letöltés...

Hogyan linkelhetek be letöltésre a tárhelyemen levő fájlokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nekem lenne egy olyan problémám, hogy nem tudom belinkelni, a képet, szöveges dokumentumot letöltésre, amit feltöltöttem a tárhelyemre. Valaki segítene ? Szóval még1szer a tárhelyemen feltöltöm a fájlt egy mappába, és akkor azt egy linkhez hozzá rendelni, amire rákattintva automatikusan bejön a mentés másként ablak. Válaszotokat köszi!
2011. máj. 9. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb az, hogy ha a fájlokat becsomagolod (.RAR vagy .ZIP kiterjesztésbe) és feltöltöd.

Pl ez a neve, file.rar, azt feltöltöd egy letoltes nevezetű konyvtárba, akkor így hivatkozhatsz rájuk ->

www.oldaladneve.hu/letoltes/file.rar, persze megadhatod igy is h letoltes/file.rar, de ajánlatos az első módon megadni.

És akkor aki hivatkozik egy ilyen tipusú hivatkozásra az letudja tölteni.

Sok fájlt, mint pl .mp3, .doc vagy hasonlókat nem érdemes feltölteni és úgy hivatkozni rájuk, mert lehet hogy a felhasználónak a böngészője megtudja nyittani, vagyis értelmezni, és nem pedig letölteni fogja.

2011. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2011. máj. 10. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!