Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fitness vagy aerobic bérletet...

Fitness vagy aerobic bérletet vegyek? Mi a különbség a kettő között? Szép alakom van, képet is linkelhetek, nem tudom melyik mozgásfajtára lenne szükségem.

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek!


2OL


2011. ápr. 5. 19:50
 1/6 Neji ***** válasza:
Én a Fitness-t javaslom.De menj el egy edzésre első úgyis ingyenes mindenhol (szerintem) és nézd meg milyenek,neked mi tetszik jobban.
2011. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha jól számolom most rakod fel 3x ezt a kérdést:).

De nem baj,jól körbe kell járni a témát.

Ha valóban szép az alakod,akkor az állóképesség miatt heti két aerobic és a kerek szép idomokért meg 2x konditerem a javaslatom.

A különbséget meg már leírtam a többi kérdésednél.

2011. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Húha, köszönöm a válaszokat de én még csak ehhez hasonló kérdést sem raktam fel, sőt, még s kategóriába is egy kérdésem volt, kb. fél évvel ezelőtt... :)

Szép idomaim vannak, csak feszesíteni szeretném a fenekemet. Akkor mit csináljak? :) És mi a különbség a kettő között? :)

2011. ápr. 5. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor elnézést:).

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__16..

Itt nagyjából leírtam a különbséget a két sport között.

2011. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm szépen. Akkor a fitnesst választom, mert fogyni nem igazán szeretnék, csak picit formálódni itt-ott. :)

Ha bemegyek és elmondom, hogy egy havi bérletet szeretnék, utána mi a teendő? Heti hány alkalommal kell járnom és mennyi időre? A terem honlapján írja, hogy van edző is, egy nő. Ő odajön és segít nekem, vagy ez hogyan működik? Tudom, nagyon béna vagyok... :S :)

A másik: ha pl. a fenekemre "gyúrok", az kisebb lesz? Vagy milyenre formálódik? Nem szeretném, ha lapos lenne vagy ilyesmi, csak legyen szép gömbölyű. :)

Ja és az alig látható narancsbőrt el lehet tüntetni ilyen edzéssel?

Még egyszer köszönöm!

2011. ápr. 5. 22:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Na jó:).Olvasva téged eljutottunk egy harmadik sportághoz,mert amiről írsz az a testépítés már.

Az edző nem fog odamenni,csak ha fizetsz neki,-vagy magadra ejtesz valamit-ezért személyi edző.Egyébként egy hónapra simán befizethetsz rá,addig amíg megmutogatja a gyakorlatok helyes végrehajtását.

Én egy ilyen edzéstervvel kezdenék a helyedben.

[link]

Vidivel is bemutatják.

2011. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!