Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van egy swf progi amit átalakí...

Van egy swf progi amit átalakítottam sothink decompilerrel . Fla . As fájlokra átírtam bennük amit akartam, vissza akarom alakítani swf-re. Úgy tudom Adobe Flash Professional CS5.5 el lehetséges ez. Valaki le tudná írni egész pontosan hogyan kell?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 03:04
 1/1 Drone007 ***** válasza:

Ha a decompiler elvileg elkészítette a forrást, akkor nincs más dolgod, mint a Adobe Flash-be megnyitnod az fla-t, és Publikálnod swf formátummá.

Ha több fla is készült, mindet publikálnod kell.

A decompilerrel lefordított swf-ek visszafordításkor nem garantáltan úgy működnek ahogy eredetileg. Ha értesz a flashez, és az actionscripthez, akkor jó ha publikálás előtt átnézed a scriptet és ellenőrzöd a hivatkozásokat.

2011. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!