Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell weblapot szerkeszt...

Hogyan kell weblapot szerkeszteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni egy weboldalt, de szinte semmit nem tudok. Az elejétől a végéig, h mit, h kell, domain nevet és tárhelyet hol érdemes venni, azt, h kell, részletesen mindent. Én szeretném szerkeszteni, folyamatosan frissíteni. Egy cégnek kell megcsináljam, ezért nagyon sürgős lenne. Előre is köszönöm a válaszokat :)
2011. máj. 31. 21:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

Ez vagy kamu vagy egy értelmi fogyatékos vagy.

Elvállaltál egy weboldalt egy cégnek és fingod nincs ehhez? Több éves amatőr tapasztalat kell mire bevállalhatnál valami kisebb munkát pénzért.

Menj legózni...

2011. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
te hülye gyökér. nem vállaltam el semmit, csak megkértek rá. attól mert te nyomorék vagy és nem tudsz hamar megtanulni mindent, arról nem én tehetek és ne itt reklámozd, h semmihez nem értesz. képzeld el meg tudom csinálni, csak kellenek a tanácsok és, h h induljak el.. ha nem tudsz segíteni húzz el innen, fogyatékos!
2011. máj. 31. 21:56
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha nagyon sürgős, akkor nagyon sürgősen tanuld meg a php, html, sql, javascript, css programozást + ha cégnek kell, akkor végezz el nagyon sürgősen egy SEO tanfolyamot is.


Hajrá, van 3 napod!

2011. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy "weblapszerkesztés" nincs, csak weblap programozás. A weblap is egy program és érteni kell a programozáshoz, hogy meg tudd csinálni. Persze ilyen mindenféle ingyenes vackokat, meg előre elkészített oldalakat egy 5 éves is tud "szerkesztgetni".
2011. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%

Előző válaszoló jól írta. Lehetetlent akarsz csinálni. Talán ha kérdezel és hozzáértők válaszolnak akkor kicsit visszavehetnél a stílusodból. Minek teszed fel a kérdést, ha nem vagy hajlandó elfogadni olyan választ ami neked nem tetszik?

Ezt senki nem tudja ennyi idő alatt elmagyarázni és megtanítani, nem hogy megtanulni. L-E-H-E-T-E-T-L-E-N

2011. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ÉRTELMES hozzászólásokat.. csak közlöm az értetlenkedőkkel, h ennél nehezebb dolgot is megtanultam már :)
2011. máj. 31. 22:10
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

Ez esetben leírtam azokat a programozási nyelveket, amelyek ismerete egy alapszintű weboldal elkészítéséhez szükséges. Találsz róluk nagyon jó könyveket, egyenként 400-500 oldalasak.


Majd mutasd meg kérlek az elkészített weboldaladat, kíváncsi vagyok rá.

2011. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
okés, megbeszéltük ;)
2011. máj. 31. 22:45
 9/21 A kérdező kommentje:
annyira komolyan veszitek ezt az egészet... pedig ez csak egy weboldal.. és szerkeszteni meg lehet, nem pedig "szerkesztgetni" örülök, h ilyen okosnak tartjátok magatokat, remélem azért, mert ti mindent tudtok. Valószínű, h nem azért írtam ki a kérdést, mert már holnap el kell kezdeni.. gondolkozhatnátok... sokat nem segítettetek, szal, ha megint kérdésre akartok válaszolni, akkor vmi könnyebbet válasszatok ;)
2011. máj. 31. 22:53
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Pár dolgot azért tisztázni kellene. Statikus weblapok készítését nem lehet weblapprogramozásnak nevezni. HTML és CSS csak leíró nyelvek, semmi köze a programozáshoz.

Kérdező, szvsz jobb ha most leteszel még egy cég weboldalának elkészítéséről.

"annyira komolyan veszitek ezt az egészet... pedig ez csak egy weboldal."

Ha már összedobtál volna néhány komolyabb dinamikus weboldalt, akkor tudnád, hogy milyen komoly kliens és szerver oldalon lefutó programok (scriptek) működtethetik akár ezeket.

A leíró nyelvek és programozási nyelvek mellett még illik ismerni a MySQL lekérdező nyelvet, mely nélkül nem fogsz boldogulni az adatbázis kezeléssel.

Kérdező, mielőtt sértegetni, becsmérelni és osztani kezdenél más embereket, akik segítséget nyújtanak, azt kéne csak végiggondolnod, hogy ők értenek a témához és te pedig nem.

Ezt pedig olvasd el!!!!!!

[link]

Egyébként a cégről is sokat elárul az, hogy még referenciát sem kért tőled, hogy lássa megéri-e veled weblapot készíttetnie.

2011. máj. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!