Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudom megcsinálni hogy a...

Hogy tudom megcsinálni hogy a honlapom középen legyen a kijelzőn?

Figyelt kérdés
Tehát ne így [link]
2011. jún. 9. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű megoldás: Az egész eddigi weblapot tedd be egy div tag-be, és ott állíts be, hogy középre legyen rendezve (align="center")
2011. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, és akkor ilyen lesz mint az enyém:

[link]

2011. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
úgy nem tudjátok leírni nekem hogy csak be kelljen másolnom
2011. jún. 9. 20:14
 4/6 Tom0829 válasza:

Szia


A weboldalad forráskódjában keresd meg ezt a részt: <table style="width: 852px; height: 251px;" border="0">


és írd át erre:

<table style="width: 852px; height: 251px; margin: 0 auto;" border="0">


És ezt szerintem minden oldalnál meg kell csinálni (index1.htm, index2.html stb.)

2011. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én úgy szoktam középre tenni, hogy 2 oldalt a margin-nak ugyanannyit adok meg, width-nek meg [100% - (margin * 2)]-t.


Van az a rész hogy <body style="...">, a "..." helyre írd még be amellé, ami ott van, hogy:


"margin-left: 20%; margin-right: 20%; width: 60%;"


Persze idézőjelek nélkül. A számokat nyugodtan változtasd, csak az összegük legyen 100. (Vagy 98, és akkor nem lesz alsó scrollbar.)

2011. jún. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ááááá, szörnyűség!!! Design táblázatokkal! Mindegy...


Van a <body> tag. Cseréld erre: <body><div id="content"> és a </body> taget erre: </div></body>


CSS-ben pedig ezt add meg:


#content {

width: 860px; //vagy ahány px széles az oldalad

margin: 0px auto;

}

2011. jún. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!