Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ennek az oldalnak lehet...

Ennek az oldalnak lehet jövője? // Vki themet tudna? Prestashop //

Figyelt kérdés

Hello ezt az oldalt kezdtem el csinálni.

csinálni... feltelepítettem és használnám.


Szerintetek megérné tölteni fel az oldalt? Lenne megrendelő?


Hogyan tudnám feldobni kicsit?


Valami szép theme kellene hozzá de amiket találtam vagy nem működik ezzel a verzióval vagy ratyi... :/ van sok de mind fizetős...


link:


[link]


az órákat most töltöttem fel, de még lesz pár kategória, ilyen infos kis gadgetek :)


ilyesmik :)


írjatok hideget meleget :)


2011. jún. 13. 21:34
 1/7 Mugen ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem rossz! Igazából az első észrevételem az az hogy, ha az oldal magyarul van, akkor az add to cart is legyen magyarul :). Számomra hiányzik a kapcsolat, illetve a vásárlás menete című rész. a többi szerintem oké. Esetleg a későbbiekben beépítheted, hogy magát a termékeket is lehessen külön facebook likeolni, vagy megosztani.

2011. jún. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Currencyt szerintem állítsd magyarra, ha tudod.
2011. jún. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

elsö hsz. köszi igazad van nekem le se esett :D vagyis nem tunt fel. a currencyvel kapcsolatban. Ftban vannak az ärak nem?? legalabbis nekem ugy mutatja.


mar csak valami szep tema kellene. de sajna ami normalis az mind fizetös :S


milyen kategoriak legyenek meg?


en olyanra gondoltam h memokarik meg pendrivek.

autos kiegeszitök. ilyen kis szarsagok. :Dmeg meg nem tom. kulcstartok. ilyesmik :)


meg attol felek, hogy a magyar ember nem mer online rendelni. föleg h elörekellene utalni.


de nem baj, mar igy haveroknak eladtam par dbot. majd valami olyan modult keresek ahova felhasznaloi kepeket lehetne rakni... szoval h lö egy kepet magarol meg arrol h megerkezett a cucc.


söt mar tom is sztem egy külön kategoriat nyitok neki. :)Le<räsba meg megmondhatja a rendelö h milyen az ora velemeny stb.


ötleteim vannak, csak reklämot kellene csinälni neki :) meg persze sok sok cucc kene :)

2011. jún. 14. 08:47
 4/7 Mugen ***** válasza:
Gondolom biztos csináltál hozzá admin felületet. Oda készíthetsz akár egy olyan részt , ahol dinamikusan hozhatsz létre külön kategóriákat.
2011. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez egy CMS rendszer. jó lenne ha ennyire értenék a php html ajax meg javascript nyelvhez :DDD
2011. jún. 14. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem dollárban írja a dolgokat. Lehet nálam van valami süti elmentve, mert sokat zargatom mostanában a Prestát.
2011. jún. 15. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Úgy látom nem sok jövője lett :(
2015. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!