Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weblapot vennék olyasmit mint...

Weblapot vennék olyasmit mint aztadom. Blog.hu stb stb hasonlót vennék ha valaki tud ilyen oldalt ahol lehet ilyet venni az írjon lájkolgatos oldal?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
miért nem csinálsz magadnak?INGYEN?
2011. jún. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy kezdjem el
2011. jún. 16. 13:44
 3/8 anonim ***** válasza:

nem egyértelmű a kérdés mert:


doamin-t szeretnél?? amire felrakod az oldalt

vagy magyát a WEBOLDALT tehát a kinézetét ...stb


mert ha magát az oldalt szeretnéd akkor:

[link]


[link] #sclient=psy&hl=hu&source=hp&q=websablonok&aq=f&aqi=g5&aql=&oq=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=507f74b56f62c645&biw=1024&bih=641



ha meg doamin-t akkor:

regisztrálj a www.atw.hu-ra (ez ingyenes) de tudsz venni is doamint ahol nincs reklám...


vagy a www.ultraweb.hu erre is ingyenes és asszem itt is lehet enni doamint (én ezt nem használom)

2011. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy ha mégse fizetnél akkor valahogy csinálj otthonra egy saját servert (ehez nem értek)
2011. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia igen a weblapot akarom csak a tárhely stb az lényegtelen még de nem ingyenesen lesz az tuti de én ilyen lájkolgatos oldal motort szeretnék ha van akkár fizetek is érte
2011. jún. 16. 14:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem van egy ilyen oldalam. Wordpress motorral. Eddig közel 60like. Az oldal lassan 3hete üzemel, csak nincs túl sok időm napi szinten foglalkozni a tartalommal. Tárhely is van hozzá. És nemsokára végeznek a grafikusok a felső bannerel is. Reális áron megválnék az oldaltól. Ha érdekelnek a részletek írj privátot. Üdv.
2011. jún. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ne haragudj, igazán nem kötekedni szeretnék, de te ezzel a helyesírással szeretnél weblapot üzemeltetni? 4x olvastam el a kérdést, de a írásjelek hiányában alig tudtam értelmezni.
2011. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem, ha hülye vagy hozzá bele se kezdj, teljesen el vagy tévedve...az aztadom.blog.hu egy sima blog, semmi köze egy általad készített weboldalnak, az meg hogy "lájkolgatós oldal" legyen, csupán annyi az egész, hogy a Facebook-nak van egy development része, ahol különböző dolgok(kommentbox, lájk gomb stb.) beágyazós kódjai találhatóak...ezeket kell betenni a blogbejegyzések alá, emellett csinálnál egy page profilt facebook-on..de ha idáig se tudsz eljutni, szerintem ne kezd bele, csak azért h dicsekedj, hogy neked is van egy ilyen oldalad, mint a ma már majdnem 100 ilyen poénblog..meg ehhez kell idő is, hogy post-olgass különböző dolgokat, arról nem is beszélve, hogy te is azt csinálnád, mint a többi, feltennéd ugyanazokat a dolgokat, ami a többin is van, csak a te oldalad vízjelével...és ez nem menő amúgy...XDD inkább nézegesd a meglévőket..
2011. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!