Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van egy adott swf fájl 130kb,...

Van egy adott swf fájl 130kb, mivel tudnék belőle max 100kb-os fileot csinálni vagy html kóddá átalakítani?

Figyelt kérdés
Bocsi a kategóriáért, de itt még járnak emberek is.
2011. jún. 23. 01:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

html kóddá leginkább sehogy, 100 kb-os fájlt tudsz esetleg csinálni belőle, ha a fájlban lévő képeket tömöríted (nem árt, ha meg van fla-ban az swf dokumentum)

(vagy berakod egy rar-ba legjobb tömörítési eljárással, bár lehet az sem lesz 100kb alatt, és futtatás előtt ki kell csomagolni)

miért kellene egyébként?

2011. jún. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csak vicc:) tehát le akarod tömöríteni a fajlt?
2011. jún. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy most csinálnék ilyet először. Blogomra kellene feltenni egy hirdetést amiért fizetnek. Ha 100kbra tudnám valahogy kicsinyíteni akkor ezzel az oldallal el is lenne intézve a dolog: [link]


swf to Fla konvertálót találtam, de nem tudom utána azzal mit lehet csinálni és hogyan, nem látom abból hogyan lesz html kód.


Mivel lenne így elsőre a legegyszerűbb?

2011. jún. 23. 01:36
 4/11 A kérdező kommentje:

Azt is megpróbáltam, hogy felvettem camtasiaval, de ha aviból swfet csinálok akkor elég szemcsés lesz. Avi az még jó lenne de azt meg nem tudja átalakítani az oldal amit belinkeltem. Más ilyen oldalt meg nem találtam. Vagy tudtok ilyet?

Olyan van még, hogy az swfet előzetesen fel kellene tölteni valahova, de hova? Ha lenne hova akkor menne ez a lehetőség is.

2011. jún. 23. 01:41
 5/11 anonim ***** válasza:
van egy progi super avval próbáld meg: szoftvebázis rul szedtem le próbáld meg.
2011. jún. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mi a progi neve?
2011. jún. 23. 01:48
 7/11 anonim ***** válasza:
csak vicc:) tehát le akarod tömöríteni a fajlt
2011. jún. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Le akarom tömöríteni akkor ha letömörítetten fel lehet tölteni erre az oldalra. Letöltöttem swf compressort, de ez csak még többet csinált belőle ahelyett, hogy tömörített volna. Most már 147 kb. Egyre jobb. :D
2011. jún. 23. 02:15
 9/11 A kérdező kommentje:
Na, kiderült, hogy le van tömörítve alapból amit kaptam, azért nem tudtam átkonvertálni
2011. jún. 23. 02:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy ha van egy swf fájlod, és azt fel akarod tenni egy már létező weboldaladra, akkor ahhoz minek kell tömöríteni, vagy másik helyre feltölteni. Gondolom a blogodhoz van tárhelyed, ahova felteszed a hmtl kódosat, de ha nincs, akkor is bármilyen fájlfeltöltő oldalra felrakhatod. Aztán csak egy object kell a html-edbe és már meg is jelent a flashbanner. Itt egy link, ahonnan kimásolhatod a html kódot, csak az elérési utat, és a méretet írd át benne.


http://www.123-banner.com/html_code.php.

Ha a bannerben nincs link, berakhatod az egészet egy <a href="reklámoldal-url-címe"></a> tagbe, és máris kattintható lesz.


Remélem segítettem.

2011. jún. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!