Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek milyen a honlapom?

Szerintetek milyen a honlapom?

Figyelt kérdés
Www.Energiadrink.
2011. jún. 25. 22:39
1 2
 1/11 Argloss ***** válasza:
Gyönyörű az oldal karbantartása képecske.
2011. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit mozogna is a kis bacsika, akkor sokkal szebb lenne.
2011. jún. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 compactegon ***** válasza:
hupont.hu a vége? nem ártana odaírni a felső szintű domain nevet. így lehet.hu, .com, meg ezer másik is...
2011. jún. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nuku design, gagyi.
2011. jún. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
végülis nem a tiéd ... mert a hupontról van csinálva ... de egyébként nem rossz
2011. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, szal az oldal: energiadrink.fw.hu de épp karbantartás van freeweben és így v.miért nem mükszik
2011. jún. 26. 20:37
 7/11 anonim válasza:
Szerintem a fekete hátteren kéne lenni az összes kék szövegnek...
2011. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Argloss ***** válasza:

Elég egyszerű oldal, viszont arra nem figyeltél oda, hogy nem csak egy felbontás van a világon:

[link]


Ha a háttér úgyis egyszerű fekete, akkor felesleges képet rakni, inkább csak a színt kell megadni. A kezdőlapnál is érdemes lenne fekete hátteret állítani. Az is zavaró, hogy néhány oldalon más a betűméret. A tagolás sem az igazi szerintem, bár nem nagyon olvastam el, de nem kellemes ránézni.

2011. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elvileg javítottam a felbontáson, ha nem jól mükszik, lécci írjátok le h csináljam, mert ebben még nem vok annyira jártas. Köszi
2011. júl. 9. 22:19
 10/11 Argloss ***** válasza:

Így már jobb, viszont a hirdetés ami néha megjelenik egészen rossz helyen van. Meg lehetne a logo is középen, ha már a menü is ott van.

A zöld betűszín jobb, viszont lehetne kicsit nagyobb. El tudom olvasni, de akkor is jobb lenne nagyobbal.. :)

Az köszöntés alatti ED képet szerintem nem kellene linkelni, vagy ha muszáj, akkor úgy, hogy külön lapon nyíljon.


[link]

2011. júl. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!