Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi ez újabban? Miért akar...

Mi ez újabban? Miért akar mindenki f@szláma neveldét csinálni? Most ez a divat?

Figyelt kérdés
nem csak itt, más, sokkal szakmaibb oldalakon is csapból folynak az ilyen kérdések, hogy sok, szerencsétlen, azt se tudja, mi az az sql, erre neveldét akar csinálni.. most mi van, az a menő a tanyasi diszkóban, aki admin egy neveldén, vagy mi van??? komolyan érdekelne a motiváció...
2011. júl. 1. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
6 évvel ezelőtt is ez ment.
2011. júl. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, tudom, elég idős vagyok, akkor is átszenvedtem egy ilyen korszakot, de akkor az volt a divat, hogy kinek van jobb tevéje stb-je.. de most elárasztotta az utóbbi két hétben a legtöbb szakmai oldalt, meg még ezt is a "nemértekhozzá,csinálnál nekem neveldét" kérdésözön..
2011. júl. 1. 23:28
 3/3 anonim ***** válasza:

mondjuk azt hittem ,hogy lecsengett már ez a nevelde mizéria. 1-2 alkalommal láttam ilyet mostanság. igazából nem vettem észre, hogy annyira divat lenne a használatuk is. Gyerekként én is tevéztem, hősember, meg slaveland, meg sarkanyfeszek, stb. de most már, nm tudom, de ha te mondod, tuti van alapja, nem vitázom.


Még mindig jobb mint amikor a gyerek írta a topicot prog.hu -n, hogy mmorpg-t akarnak írni a haverjaival, igaz még ki kell találni milyen nyelven.

2011. júl. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!