Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem jeleníti meg az...

Miért nem jeleníti meg az ékezetes betűket a honlap? Kérdőjelek vannak helyette.

Figyelt kérdés

Az 5mp.eu oldalon szeretnék saját oldalt csinálni, és mikor beírom a szöveget, az ékezetes betűk helyett ?-t ír. Ha! a firefoxxal nézem. IE alatt megnyitja rendesen.


De néztem már mások 5mp.eu-s oldalát, és az övéket megnyitja rendesen.


Olvastam itt a gyakorin már hasonló kéréseket, de hogy őszinte legyek nem értettem belőle sokat.

Ha valaki tud segíteni, kérem úgy írja már le, hogy én nem igazán értek ehhez. :) Köszönöm szépen!


2011. júl. 4. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd át a karakter kódolást FF-en! Valószínűleg Ansii szabványra van állítva, állítsd át UTF-8ra:)
2011. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Átállítottam, és akkor ez az oldal is tele volt kérdőjellel.

Most közép európai-n van (ISO 8859-2)


De csak azzal az egy oldallal van problémám.

Idő közben megnéztem egy másik számítógépről is a honlapot, és ott rendesen meg lehetett nyitni.


Csak tudnám mi a gond a gépemmel! :S

2011. júl. 4. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztosan a karakter kódolással van gáz:) nyugi:)
2011. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Közben megoldódott a problémám.

Töröltem mindent a ccleanerrel, és utána jó lett. Ki érti ezt?!

Köszönöm a segítési szándékodat!

2011. júl. 4. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Létezik egy olyan cucc, hogy gyorsítótár. A böngésző oda menti az oldalak egy részét, hogy ne kelljen mindig újra letőltenie, tehát hiába változtattad meg a karakterkódolást, még nem törölted a gyorsítótárat addig a régi alapján jelenítette meg a böngésződ.

Ennyi

2011. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!