Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Megbízható, nem túl drága,...

Megbízható, nem túl drága, lehetőleg magyar tárhely?

Figyelt kérdés

Tele van a hócipőm a freewebbel, ahol a honlapomat tárolom, és ami egy hét alatt másodjára omlik össze (az előző technikai problémát 1 hét alatt sikerült megoldaniuk, aztán 1 napig működött az oldalam, majd ismét meghalt az egész).


Tehát szeretnék olyan lehetőleg magyar tárhelyet találni, ami nem horror árú, de megbízható, nem omlik össze kétnaponta, és jól fut rajta a wordpress.


Köszi a válaszokat!


2011. júl. 5. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, neked mi a nem drága.. és főleg, hogy mekkora tárhelyet szeretnél.. de: és persze, ez reklám, mert azt kértél:

1Gb tárhely, korlátlan aldomain, qrvajó support, segítőkész ügyfélszolgálat, megbízhatóság. költség: 10000HUF, de ezért kapsz 1 évre ennyi tárhelyet + valami.hu domaint 2 évre.

Ez a basic csomag, van kisebb is, nagyobb is..


[link]


ajánlani tudom!

2011. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van 2Gb tárhelyem és 2 domain címem. 7 000-ből megvan a tárhely+domain (persze attól függ, hogy mekkora tárhelyet szeretnél). Teljesen megbízható, a wordpress pedig szépen fut. Sokáig én is vacakoltam az ingyenes tárhelyekkel, de aztán meguntam. Most már nem pazarolnám azokra az időt, értelmetlen. Nekem ez az évi 10 000 megéri.

2011. júl. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2011. júl. 6. 10:14
 4/7 anonim ***** válasza:
elin.hu - 6500 2 évre .hu domain, 1 év tárhely (1GB)
2011. júl. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én az [link] használom kb. 2 éve. Ha nem akarsz 100Mb-nál nagyobb adatbázist és 1Gb-nál nagyobb tárhelyet akkor kb. évi 10e Ft. Nekem inkább adatbázis kell, jelenleg 500Mb, ezért 30-at fizetek évente. Nagyon megbízhatóak, jó az ügyfélszolgálat. Kicsit bosszantónak találom viszont, hogy olyan apró dolgokon húzzák le az embert mint a dns szolgáltatás, ha nem náluk vásárolt domain-t viszel oda, akkor az évi 3e Ft plusz áfa.
2011. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én őszintén ez szeretem:

[link]

Angol szerveren elég olcsón kijön!

(akit a válaszidő elrémítene annak mondom 50ms a szerver kommunikáció átlagba max 70 min 20)

2012. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egy t betű....
2012. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!