Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ajánlanátok megbízható magyar...

Ajánlanátok megbízható magyar domain és tárhely szolgáltatót?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat, amit már próbáltatok is, és nem volt vele gond, és az ügyfélszolgálat is segítőkész. Ahol általában minden a legfrisebb (php, stb), és minden típusú honlap vígan elfut rajta. Elsősorban joomla, de akár más is.
2009. dec. 7. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
2009. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

www.3in1.hu


Elég sok (10+) domainem lett náluk regisztrálva, némelyik csak domain, de van tárhely, levélszerver és DNSkezelő cuccos is párhoz és egész jó. viszonylag óccsó és megbízható is. Külföldi szerveren is lehet a tárhelyed.

2009. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3in1 nekem is pozitív, eléggé gyorsak és pontosak.
2009. dec. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jónak tűnik. És az árak is.
2009. dec. 8. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:
domainem az azonnal.hu-n van.
2009. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2010. jún. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem a [link] vált be. Szinte ingyen van a tárhely (évi 2500ft) és minden fut rajta, ráadásul minden hiba, leállás nélkül.
2011. jan. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz körül olyan oldalakon, ahol össze lehet hasonlítani a tarhely szolgáltatókat, vagy marad a google kereső, írd be, hogy "tárhely" és az első nem fizetett találatokat nézd meg!
2013. dec. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!