Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » 400 Ft + ÁFA/év áron webtárhel...

400 Ft + ÁFA/év áron webtárhely? Hogyan?

Figyelt kérdés

[link]

Ez hogyan lehetséges? Ilyen áron még egy hónapra is alig kapni webtárhelyet! Valami átverés, vagy mi?


2011. júl. 7. 02:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, ugyanis nagyon pocsékak a feltételek :D


5GB adatforgalom? Ezt három pillanat alatt átlépi az ember, amint felrak valami interaktívabb tartalmat, aztán akkor annyi az oldalnak abban a hónapban :)


Ha csak három linket, meg két oldal szöveget akarsz felrakni, és előreláthatólag tíz embernél több nem fogja látogatni, arra jó. Másra nem.

2011. júl. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a szolgáltatót, úgyhogy tényleg nem konkrétan őket szeretném fikázni, egyszerűen egy jelenségről írnék:


Előfordul, hogy bizonyos szervertulajdonosok, cégek, stb-k rendelkeznek "parlagon heverő" vassal, ami ahhoz nem elég jó/nem elég nagy/nem elég fejlett, hogy versenyképes szolgáltatásként el lehessen adni tárhelynek. Ilyenkor a kis pénz is jobb, mint a semmi alapon bérbe adják, amíg nincs jobb=jövedelmezőbb ötletük vele.. nem feltétlenül gagyik az ilyenek, de tapasztalatom szerint nem lehet hosszútávon építeni rá...

A másik eset, hogy a célközönség, ilyen kezdő, kispénzű ember, akinek ennyiért jó ez is../bár domain amúgy is kell, azt meg kell venni, akkor meg konkrétan tudok céget, aki ingyen ad kb ekkora tárhelyet a domain mellé ajándékba../


Szóval nem őket akarom bántani, de az ilyen akciók:

1.) 'csali' = reklámcélzatú, promóciós tárhely

2.) ideiglenes = később megszűnik v. felemelkedik az ára

3.) amit kapsz, tényleg csak arra jó, hogy "próbálgasd a szárnyaidat"

2011. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én találtam egy 100Gb/hónap adatforgalmas ingyenes, reklámmentes tárhelyet MySQL, stb.-vel. Nagyon elégedett vagyok. Majd amikor úgy érzem, ezt kinövi a honlapom, akkor költöztetem máshova, esetleg fizetősre is. De az 5Gb úgy, hogy még fizetsz is érte tényleg megmosolyogtató...


Szerintem keress te is ingyenes, reklámmentes tárhelyet, és ha komolyabb a lap, stb. akkor költöztesd majd. Persze ezt így ismeretlenül, részletek hiányában írom csak.

2011. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ingyenesben próbálkozhatsz a newhosting-nál is. Nem tudom mi lenne a követelmény az oldalad működésénél. Domaint is intéznek, ha kell. A tárhelyet a domainre, ha van már akkor arra is, beállítva adják át.

Minimum a feltételeit hasonlítsd össze ezzel az oldallal. Még nem néztem.

2011. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!