Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weblap Microsoft Office...

Weblap Microsoft Office Word-el? O. o

Figyelt kérdés
A Microsoft Office Word-el készített .html kiterjesztésű fájlokat a böngésző hogyan kezeli?
2011. júl. 16. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább használj WordPad-et, vagy Notepad++ -t, ezeket célszerű!
2011. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem én, de html-t & társait (PHP, MySQL, stb.) lusta vagyok tanulni :) Ezért gondoltam a Word-re. Pls még írjatok véleményt.
2011. júl. 16. 19:59
 3/12 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy a HTML tagok ott vannak. Ki kell próbálni. PHP szerver oldali program nyelv, és hogy perfektül tudd, ahhoz legalább 3-4 hónapot rá kell szánni. MySQL meg adatbázis, és ahhoz SQL nyelvet kell megismerni, ami viszonylag 2-3 hét kitanulni, mivel tisztában kell lenni az adatbázis felépítésévél, kulcsok fontosságával, idegen kulcs lehetőségekkel, Normalizálás szabályaival.


Word-el felesd el, de nagyon gyorsan weboldalt készítést. Vannak fapados kódíró felületek, mint pl.: Notepad++, avagy JAVA alapon működő Netbeans IDE 7.0, ami már komolyabb fejlesztő környezetet add. Avagy ott van a Dreamweaver kóder része.

2011. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Word felejtős minden szempontból weblapkészítéshez.
2011. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Anyomika válasza:
Share Point Designer a weblapkészitő program az office ban nagyon hasonlít a word höz és alap szintű tudás is elég a kezeléséhez.
2011. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik, hogy aki Microsoft terméket hasnál weblapkészítéshez, az húzza le magát ... minden marketing duma ellenére a Microsoftnak nincs eszköze szabványos weblapkészítéshez.
2011. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Anyomika válasza:
Hát ez vicces ált suliban a suli weblapját én csintem share point designerrel és tökéletesen műkszik nem a legjobb d ealap szinten "kezdésnek" nagyon is jó.
2011. júl. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kicsit máshonnan közelítjük meg a dolgot. Ilyesmire tényleg lehet jó. Én '97-ben készítettem először weblapot (céges munka volt, nem hobbi). És most is egy komolyabb reklámstúdióban vagyok a webes részleg vezetője. Itt bőven (bőven!) 6 számjegyű egy oldal elkészítése. Ilyen munkát soha nem bíznék Microsoftos eszközre ...
2011. júl. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Anyomika válasza:

Azért írtam hogy kezdőknek jó :)

De amíg a Share Point Designer elé leülsz és próbálgatod egy Dreamwaever nél ilyet nem tudsz kezdeni kezdésnek jó a Ms-os progi is. Amúgy is a Ms termékek inkább felhasználó szinten alkalmazhatók.

2011. júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak az a baj ezzel, hogy hozzászokik az MS programok hülyeségeihez, szabványtalan szemét kódjaihoz és abból tanulja meg. Ezután ha véletlen továbbfejlődne és nem csak hobbi szinten készítene weblapot, meg lesz lőve, mert komoly használható és eladható szabványos oldalt nem fog tudni készíteni.
2011. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!