Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valaki tud nekem olyan html...

Valaki tud nekem olyan html kódok küldeni, ami egy vendégkönyvet, vagy véleménynyilvánítót tesz ki a weboldalamra?

Figyelt kérdés
Egyszerűt, könnyűt, HTML kódot, könnyen kezelhető, hupont-os oldalon is működik.
2011. júl. 19. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Hupont? Jól vagy te összerakva? Ne várj sok választ...
2011. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Huponton nem igazán lehetséges a dolog.

Szerintem próbálj meg tanulni programozási nyelveket PHP,HTML,MYSQL egyenlőre.Ez alatt összedobsz egy alap oldalt,de ha már jót akarsz akkor tanulj flash-t,jquery-t is!

2011. júl. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
bocsika de tutsz vagy nem? ez a kérdés, ha tutsz akkor írd le
2011. júl. 19. 21:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

'olyan html kódok küldeni' senki sem tud: a html NEM alkalmas arra, hogy vendégkönyvet írjunk benne, az ilyet nem tud.. ahhoz szerver oldali nyelv, mondjuk php kell..

azt nem vágom, mit tud/nemtud az általad megnevezett újabb szemét, hulladék klikkelős baromság, amivel a hozzád hasonló, tanulni nem akaró, tudatlan szerencsétlenek oldalakat hányhatnak a világhálóra, de két dolog biztos:

1.) a html önmagában elégtelen egy ilyen jellegű dolog elkészítéséhez, mert nem arra találták ki.

2.) ha még annyit sem tudsz, hogy mi mire való, de lelkesen lehurrogsz bárkit, aki értelmes dolgokat ír neked, hogy mihez fogj célod eléréséhez, nos, akkor inkább hagyj fel a webprogramozásnak gúnyolt gányolással és vagy húzz vissza legózni, vagy ami jobb: első lépésként próbálj meg megismerkedni a magyar helyesírás szabályaival.


u.i.: sok-sok piros kezet kérek!

2011. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezekbe mélyedj bele!

HTML űrlapok

[link]

PHP szerver oldali programozás

[link]

MySQL lekérdező nyelv

[link]

Esetleg PHP helyett ASP is szóba jöhet, de inkább a PHP-t ajánlom:

[link]

Ajánlom még a JavaScript kliens oldali programozást is, nagyon hasznos lehet úrlapadatok ellenőrzésére is, kikerülve így a fölösleges kliens szerver kommunikációkat, persze egyéb előnyei is vannak. Szerver oldali ellenőrzés pedig elengedhetetlen, ha biztonságos honlapot szeretnél.


Három lehetőséged van, vagy megtanulod a fent leírtakat, vagy hagyd a francba az egészet, vagy kókányolsz egy szemetet, ahogy most is teszed, és beletörődsz a korlátaiba.

Mivel még a HTML-lel sem vagy tisztában, talán azzal kéne kezdeni a tanulást és a CSS stíluslapokkal.

2011. júl. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan szó, hogy TUTSZ egyébként nincs. Csak szólok :)
2011. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

...a "kód" szó tárgyesete pedig nem az, hogy "kódok", hanem "kódot", csak hogy teljes legyen a kép...


ja, és ha már off: olyan html kód, ami vendégkönyvet rak ki az oldalamra:

<html>

<body>

<p>vendégkönyv</p>

</body>

</html>


:D

2011. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Haha jót röhögtem rajta, hulla jó vicc :):D

Csak tudod legalább 15-20 kódot próbáltam már beírni és már a hócipőm is tele van már vele. Amúgy köszi

2011. júl. 22. 18:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként már fentebb megírtuk, miket tanulj meg!

Programozási ismeretek kellenek hozzá.

Kopiészt módszert nem fogsz találni. A kódot biztos, hogy hozzá kell igazítanod a honlapodhoz, hogy működjön. Egy jó vendégkönyv pedig adatbázist is használ, tehát az adatbáziskezeléshez is érteni kell. A beillesztett kódok nagy valószínűséggel nem fogják neked létrehozni az adatbázist, táblákat stb, bár ilyenre is van példa.

Már linkeltem neked jobbnál jobb anyagokat a tanuláshoz.

Vagy nekiállsz tanulni, vagy menj inkább legózni!

2011. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!