Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Csináltam a hupont.hu weboldal...

Csináltam a hupont.hu weboldalkészítőn oldalt de nem tudok vendégkönyvet csinálni csak a továbbfejlesztett válatozatában? Mert azt nem találom!?

Figyelt kérdés
de ezzelaz a rossz hogy ez csak a továbbfejlesztett válatozatában van de azt hol találhatnám meg??mert jó lenne ha irhatnának egymásal vagy ilyesmi,vagy kérdezhessenek,beszélgethessenek az emberek az oldalamon!azoldalam igaz még eléggé szerkesztés alatt áll .de én ha ugy van kezdek uj oldalt készíteni ahol lehet csinálni valami vendégkönyvet vagy valamit ahol lehet beszélni!ja és ingyenes legyen!ha tudtok ilyen jó weblapkészítő oldalt ami ingyenes,egyszerű és lehet vendégkönyvet is csinálni akkor létszi irjátok le mert nem találtam a google-ban!normális válaszokat szeretnék és a válaszokat elöre is köszi!!
2011. szept. 3. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

próbáld ezt:

lapunk.hu

2011. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi de ezt már néztem,jelenleg nem lehet ingyen oldalt készíteni csak fizetve,de olyat meg nem akarok!azért nagyon köszi
2011. szept. 3. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:

amikor én csináltam ott oldalt, akkor még ingyen volt, nem is tudtam h fizetős lett


esetleg minfenkilapja.hu, vagy eoldal.hu

ezeket nem ismerem, csak hallottam róluk, más szerkesztőt nem ismerek

2011. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rengeteg hupont -os oldalt szerkesztettem már, és én nem hallottam semmilyen továbbfejlesztett változatáról. Vendégkönyvet nem lehet készíteni, max. csak úgy, hogy regisztrálsz a vendegkonyv.hu -ra, és a vendégkönyved linkjét belinkeled az oldaladra egy olyan menüpontba , hogy "Vendégkönyv" . Remélem tudtam segíteni :)
2011. dec. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!