Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ki mennyiért csinálna meg...

Azzeroth kérdése:

Ki mennyiért csinálna meg nekem egy Böngészős játék alapjait? (személyes találkozással)

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy olyan embert keresek aki nagyon vágja a PHP és a MySQL-t, mert nekem kellene egy oldal és személyesen beszélnénk meg az egészet!
2011. júl. 31. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Részletes specifikáció nélkül nem lehet árat mondani. Melyik városban laksz?
2011. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát igen ez így elég hülyeség ... milyen játék, mit jelent neked az alapjai mondjuk és kb. 600 ilyen kérdés dönti el.

Egyébként munkaidőtől függ. Havi 500E-ben megegyezhetünk. és ha több vagy kevesebb idő, részarányosan kiszámoljuk.

2011. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zsomkovacs ***** válasza:
Ha csak PHP éas MySQL kell, vállalom. Tekintve, hogy nincs felsőoktatási végzettségem (egyelőre, szeptemberben kezdem az egyetemet - ettől még HTML/CSS/PHP/MySQL/JavaScript jól megy!), kb. 800-1200 forintos órabérért megcsinálnám, bonyolultságtól függően. Ez kb. havi 1-200000 Ft, attól függően, hogy mennyit tudok dolgozni vele. Augusztus közepétől érnék rá. Ha érdekel, írj e-mailt. /Én Budapest környékén élek - találkozó miatt./
2011. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző: köszönjük szépen, hogy ismét van egy dilettánsunk, aki leveri a szakma árait és aprópénzre váltja a tudását. Remélem az egyetem után is, a nagy okosságoddal majd 100E forintért mész el dolgozni.


Normál programozói órabér feladattól függően: 6-12 ezer forint, nem véletlen! Aki ez alatt vállalja: dilettáns, csak hiszi, hogy tudja a szakmát ...

2011. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zsomkovacs ***** válasza:

Kedves Mac008!


Örülök, hogy neked ennyire jól megy, de próbálj meg mindenféle papír és referencia nélkül elhelyezkedni 6-12 ezres órabértől! Esetleg nézd meg a diákmunka bérezését... Nem 6-12 ezer forint... Egyetem után nyilván nem ennyiért kívánok dolgozni. De addig meg ez van. Sajnálom, hogy megfosztottalak egy munkalehetőségtől.

2011. aug. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!