Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudtok-e ajánlani korrekt...

Tudtok-e ajánlani korrekt ingyenes hosting oldalt induló klán számára?

Figyelt kérdés

Két hét múlva indul Dragon Nest global szervere. Ez konkrétan egy elég jó koreai MMO játék és bár sokan biztos nem lesznek, de szeretném azért összefogni a magyar játékosokat egy klánba.


Viszont ahhoz kell egy korrekt weboldal is mert nem mindenki annyira jó angolból hogy egész nap a kiadó fórumait bujja ráadásul oda bekerül minden szemét, nemigazán alkalmas kapcsolattartásra.


Röviden ezért keresek olyan hosting oldalakat amik klánoldalakra szakosodtak. Van egy rakat külföldi oldal, de sajnos ingyenest nehezen találok arra meg nincs fedezetem hogy csak egy sablonra 25$ kidobjak, meg adagoljak még nekik havidíjat is mint pl itt:


[link]


Ezért ha valaki tudna egy hasonló de ingyenes és korrekt oldalt kérem segítsen.


Nem fontos hogy csillogjon-villogjon, saját teamspeak-ventri szerver és egyéb extrák sem kellenek. Csak az alap dolgok - regisztráció - főoldal - fórum - taglista - galléria... ilyesmik


2011. aug. 2. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
go mlap mmos pööcs
2011. aug. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 themaki1333 ***** válasza:
Ajánlom hogy ti készítsétek el a weboldalt így azt tehettek bele amit akartok (reklám nélkül) jah és szerintem atw.hu/fw.hu/uw.hu ezek közül válassz ;)
2011. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ingyenes tárhelyet nem ajánlom, csak ha nagyon hobby oldalad lesz. Ha szeretnéd hogy megbízható legyen, havi egy ebéd áráért vehetsz színvonalas tárhelyet.

Sztem ezen nem érdemes spórolni.

2014. jan. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!