Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen ingyenes tűzfalszoftver...

Milyen ingyenes tűzfalszoftvert tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Legelőször a COMODO-ra gondoltam. Felraktam, de rettenetesen lelassította a gépet, konkrétan nem is volt net utána. Egy ingyenes tűzfalra vagyok kíváncsi ami erős HIPS-sel rendelkezik. És szépen megkérlek titeket, hogy ne ajánljatok teljes biztonsági csomagokat (pl: ESET Smart Security). Egy szoftverre vagyok kíváncsi ami CSAK TŰZFAL.
2011. szept. 30. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

A Comodo-val szerintem nálad volt a gond, nálam semmi baj nem volt vele.

Ingyenesek közül jó még az Online Armor, PC Tools, Private Firewall.

2011. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ZoneAlarm

[link]

Több is van:

[link]

Itt is:

[link]

2011. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. szept. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak nálad okozott gondokat a Comodo, sokan vagyunk így.

A Zonealarm az első napokban jó volt, aztán viszont elkezdett táplálkozni, így tőle is megváltam. Aztán jött az Outpost, nagyon meg voltam vele elégedve, de sajnos csak 30 napos.

A tiédhez hasonló igények mellett most adtam egy esélyt a PcTools-nak, eddig nagyon jól szuperál, egyáltalán nem lassít, és természetesen ingyenes.

2011. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
[link] egy kis segítség neked
2011. okt. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!