Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Üzemeltetheti más a weboldalamat?

Üzemeltetheti más a weboldalamat?

Figyelt kérdés
Csináltattam egy webáruházat, de az üzemeltető a fejlesztésekért nagyon sok pénzt kér. Olyan létezik, hogy elvigyem tőlük az oldalt és más üzemeltesse? Beleértve az email-címeket is.
2011. aug. 5. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
létezik persze... ha már kifizetted. de ezt a jelenlegi üzemeltetővel kellene lebeszélned.
2011. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
persze, kifizettem már. Csak azért kérdeztem, mert megpróbált már többször hülyére venni, és nem akartam, hogy azt mondja, csak ő lehet az üzemeltető. Köszi
2011. aug. 5. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Várjunk csak, azért ezt nem teljesen értem.

Mi volt a szerződésben?

Az üzemelteti,aki megírta?

Meg aztán hogyan viszed el onnan, ha nem a tied a tárhely és nem tudod lementeni az oldalt?

És azt sem árt tudni,hogy az egyes tárhelyszolgáltatóknál eltérő beállítások is lehetnek,ami később plusz fejlesztést igényel..

2011. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez erősen a kész rendeszertől, a készítő cégtől, a felhasznált szerverbeállításoktól és a vakszerencsétől is függ...
2011. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!