Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Létezik valamilyen jó weboldal...

Létezik valamilyen jó weboldalkászítő program? Olyan, amiben könnyen el tudom készíteni a weboldalamat és úgy feltölteni az ATW-re vagy Freeweb-re?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha érdekelne nagyon olcsó vagyok. Írj privátot!

G.

Program: Composer (ingyenes), Dreamweawer (fizetős)

2011. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó,köszönöm az ajánlatot,de nekem ingyenes kéne.:)
2011. szept. 2. 20:30
 4/8 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a KompoZert,nem tudjátok,hogy menüpontot,hogyan tudok csinálni?
2011. szept. 2. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Táblázat, aztán beírod, hogy mi kell, végül linked definiálsz rá.

Ha ebből nem értettél túl sokat, akkor sajnos nem tudom javasolni, hogy belefogj, mert még grafikus programmal is bonyolult a weblapkészítés.

G.

2011. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!Még azt elmondanád,hogy hogyan kell linket definálni?


Még nem akarok weboldalt készíteni,még csak "kisérletezgetek" vele,majd ha belejövök,majd akkor kezdem el a weboldalt.:)

2011. szept. 2. 20:54
 7/8 A kérdező kommentje:
*definiálni
2011. szept. 2. 20:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindennek megvan a maga funkciója. Én azt ajánlom, próbálj ki mindent, amit a kompozer ajánl. Nézegesd meg mi mit csinál. Nem minden weblapkészítő működik ugyanúgy. Minden programnak a használatát meg kell tanulni, ehhez kell egy kis idő. Nem fogsz azonnal a célnak szánt weboldalakat gyártani.

A weblapkészítés egy fontos építőeleme a HTML nyelv elsajátítása. Nem azt mondom, hogy minden egyes dolgot be kell magolni, csak ismerd meg. Légy tájékozott. Az ingyen dolgoknak megvan azon tulajdonsága, hogy csak kamu. Semmi sincs ingyen, mert amire te vállalkozol, az is megszerzendő tudáson alapul, amiért ugyan nem fizetsz, de időbe kerül. Ha nincsenek nagy igényeid, tényleg elég megfizethető áron is bepótolhatod a tanulásra szánt időt. Tehát ha megbízol valakit akinek több éves tapasztalata van, időt vásárolsz magadnak. Én ezzel a profizmussal rendelkezem, és amit te elő tudsz állítani 1 hét alatt most, az nekem 1 napba kerül.

2011. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!