Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hallottam, hogy létezik olyan...

Hallottam, hogy létezik olyan kód, hogy a google-on elsőnek jelenik meg az oldalam. Leírná valaki a kódot?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs ilyen. Ha pénzt fizetsz a google-nek, akkor a te oldalad kap elsőbbséget. Egyébként pedig látogatás alapján szórja az oldalakat.
2011. aug. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pagerank szerint szorja az embereket. ha fizetsz, elso leszel, de sarga hatterrel.
2011. aug. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A keresett kód az IDKFA.
2011. aug. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

LOL!


Ha létezne ilyen kód, akkor mi értelme lenne a keresőoptimalizálásnak, linképítésnek, Pagerank-nak?? Ha mindenki használna egy ilyen kódot, akkor mi alapján lenne a rangsorolás??? Mindenki nem jöhet első helyen.

Egyébként a Pagerank mára már nem sokat jelent.

[link]

Olyan honlapjaim vannak, amiket a keresők bizonyos számomra fontos kulcsszavakra első helyen dobnak, és ráadásul igen nagy a verseny ezekben a keresőszavakban, és olyan oldalakat előzők meg, amiknek a Pagerankja sokkal jobb és látogatottságuk is sokkal nagyobb.

Hogyan lehet ezt elérni? Jól felépített tartalommal és honlapszerkezettel, sűrűn változó dinamikus tartalommal. És még link építéssel sem szoktam olyan sokat foglalkozni.

2011. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen kód. Ha előre szeretnél kerülni fizess, vagy használd megfelelően a SEO-t az oldaladon.(keresőbarát, keresőoptimalizált)
2011. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dr.pszicho válasza:
Leírom neked a kódot: KÓD
2011. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!