Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Illegális vagy büntethető az...

Illegális vagy büntethető az adott weboldal? Többit lentebb.

Figyelt kérdés

Üdv! Szóval van egy weboldalam ami warez linkeket tartalmaz.

Namost a weboldal az uw.hu - tárhelyen van elhelyezve mivel a webhely felelősséget nem vállal a tárhelyén elhelyezett oldalak után azaz ott nem tiltott a warez oldalak feltöltése. (tudtommal)


...na most a weboldalon elhelyezett warezlinkek külföldi oldalon található fájlokra mutatnak.

-----------------------------------------

A kérdésem tehát az h a weboldal illegális ezáltal? vagy büntethető? előre kösz


2011. aug. 16. 17:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

szerintem nem,én a co.cc domaint ajánlom!ingyenes!nekem is az van.

regisztráció: [link]

2011. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
:O akk ez FULL mondom FULL ingyenes?!?? :Oaszta nemtudtam h van ilyen :D kösz am ha az! :)
2011. aug. 17. 20:47
 13/23 anonim ***** válasza:
full ingyenes!
2011. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

előző:

nekem is ez van:000webhostos tárhely+co.cc domain full ingyen!sőt a 000webhoston weblap szerkesztő is van!

2011. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

ok! kösz!

namost akartam azaz csináltam is domaint de nekem nem akar muxodni nem tom mik ezek a beállítások:

--->>nézd meg >>>

[link]


jah és sajna a 000webhostnál sem találtam meg hogy hol van megadva az FTP-belépéshez szükséges FTP cím? egyszerűen nem találom sehol pedig fel akarnám tölteni rá legalább a kezdőoldalt! :/

2011. aug. 17. 21:49
 16/23 anonim ***** válasza:

000webhostnál menj a :Account Details Overview mappába

és ott lesznek a ftp-vel kapcsolatos adatok.jelszó gondolom amit megadtál,regisztrációnál.000webhostnál mit adtál meg domain-nak?

2011. aug. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

000webhotnál szerkesztés-hez ajánlom a joomla!weblap szerkesztőt!ezt is ftp-n tudod feltöteni.

frissítetted a name servert?

2011. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

előző:ha nem frssítetted akkor így tudod:a co.cc-nél menj a nameserver menü pontba és az első rublikába írd bele azt hogy:ns01.000webhost.com,a második rublikába írd bele hogy:

ns02.000webhost.com.és frissítetted a name servert.már csak az a dolgod hogy töröld ftp-n a default.php fájlt!

pirossal bekerteztem a lényeget:


[link]


ja,ha felakarsz tölteni ftp-n a public html-be tölts!

2011. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Minden ok! asszem! :) nagyon köszönöm mindannyiótok segítségét! :) üdv
2011. aug. 18. 20:46
 20/23 A kérdező kommentje:
És akk a lényegre visszakanyarodva így h külföldi lett az oldal és saját domain van nem fogják megrakni a zsaruk a $eggemet se a webhost nem fog törölni a warezkedés miatt? :) király és kösz! :)
2011. aug. 18. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!