Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ingyenes weblapkészítő?

Draug kérdése:

Ingyenes weblapkészítő?

Figyelt kérdés
Olyan kéne, ami segít a weblap elkészítésében, előre elkészített, beépíthető funkciókkal, mint pl a lapunk.hu. Tudtok ilyeneket mondani?
2011. aug. 19. 09:50
 1/4 anonim válasza:
szia... google webhelyek, az egyik legegyszerűbb, viszont van hibája, pl nem minden scriptet fogad el és a keresőbe beírva nem jeleníti meg a weboldaladat, csak ha egy évre fizetsz kb 3000ft, de amerikába kell adózni... egyébként ezt is ki lehet játszani
2011. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyébként annak lenne a legnagyobb értelme, ha megtanulnál valamilyen webprogramozási nyelvet, mert akkor nem kell alkalmazkodnod, hanem te írsz mindent.

itt van egy piszok jó ingyenes előadás: [link]

A 0-ról kezdik és eljutnak addig, hogy már bármit meg tudsz írni. :D

2011. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én kézzel szoktam jegyzettömbe weblapokat írni, css-el, javasripttel, php-val együtt, de ez egy ismerősömnek kell, és ő kérte így, mert ez így ingyenes, és ő is bele tud nyúlni anélkül, hogy a forráskódot kéne böngésznie. Csak a lapunk.hu-ra már nincs ingyenes regisztráció, ezért gondoltam, hátha tudna valaki mondani hasonlót.
2011. aug. 19. 11:08
 4/4 anonim válasza:

eoldal.hu

hupont.hu

5mp.hu

-->én ezekkel nem vtam megelégedve annyira, de a 3 közül talán az eoldal a legjobb. attól függ, hogy mennyire akar profi oldalt

vagy blogálosos,de ezek sem rosszak:

blogspot.com

blog.com

2011. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!