Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ki készítette a retek.hu...

Ki készítette a retek.hu oldalt? Tudtok-e olcsó .hu-s domain szolgáltatót?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy van ez az oldal és nem hinném, hogy a csávó havonta/évente fizet érte ezreket, ha csak egy kép van rajta. Tudtok-e esetleg olyan oldalakat, ahol egyszer kell csak fizetni értük?

Előre is köszi!

u.i.: normális válaszokat, ha lehet


2011. szept. 7. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
azért mert van egy ilyen oldal, az nem azt jelenti hogy TE hugyért szarért kapsz majd domaint...
2011. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a domain szolgáltató egyik alkalmazottja/vezetője töltötte fel, így egy fillérbe sem kerül. Ez olyan mintha neked lenne egy szervered amin tárhelyet adsz ki, és feltöltöd magadnak ezt az oldalt is rá poénból, neked nem kerül semmibe, mégis ott van. Na ezt tudom elképzelni, vagy pedig valami k. olcsó tárhelyszolgáltató.
2011. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ez mégjobb--> [link]
2011. szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem ez viszi z első helyet: www.semmi.hu
2011. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kifli, hogy a tesco-ban olcsóbb.

Olyan négy rongy körül kapsz .hu-s domaint két évre.

A felsorolt domainek tulajdonosai vagy készítik a tartalmat, vagy árulják a domaint.

[link]

2011. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Jól értem, hogy itt 2 évre 2400?

2011. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
eredeti ".hu"s tárhelyet igen egyszerü csinálni, kb 2 perc.. de az ára az már picit több.. fél évre 54.000Ft
2011. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!